Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 5274 do artykulu:
Duńskie Siły Powietrzne ujawniają archiwa związane z UFO
(wróć do artykułu)
 • invisible (2010-07-17 21:03:47) | RAPORT
  Jest mnóstwo dokumentów USAF i pomiędzy wysokimi notablami jak syn Rockefellera. Niestety większość z nich ma za zadanie zmydlić nam oczy cyferkami, kto co i gdzie widział. Osobiście uwierzyłem jak na polskim niebie ok. 27.11.1997 zobaczyłem gwiazdę, co zmyliło mnie po stronie Andromedy M31. Potem poleciała w prawo na północ równolegle nad horyzontem i rozbiła się na 3 części. Sądziłem, że może będzie wybuch, albo smugi, a tu nic. Rozpadły się na 3 i lecą sobie dalej się paląc.

  Wyjdźcie niewierzołki czasem na nocne niebo na wsi i połóżcie się na trawę. Obserwujcie te białe kropki co nie migając światłami pozycyjnymi jak samoloty, suną po nieboskłonie w pełnym blasku (lepiej niż Jutrzenka za dnia i Syriusz) i powiedzcie mi wtedy: Jaki pojazd ma wystarczającą powierzchnię by odbić promienie słoneczne tak mocno? Satelita? Nawet ISS (Stacja Międzynarodowa) przy pełnym świetle na panelach słonecznych ni ma tyle jak Wy to mówicie "powera".

  I nadal zastawiacie się, czy ufo jest? Zapytajcie się bardziej, czy od 1949 roku ktoś powielił znalezisko z Rockwell i utrzymuje je w ścisłej tajemnicy, bo nasze "ludy" nie są gotowe na taki skok (albo uskok jak kto woli) cywilizacyjny.

  pozdrawiam
  V like Vendetta
  enterprised "małpka" tlen.pl

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium