Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 5169 do artykulu:
Poznaj dzieci indygo!
(wróć do artykułu)
 • Taurus (2010-06-25 15:19:26) | RAPORT
  Ja całkiem z ciekawości odpowiedziałem sobie na kwestionariusz odnośnie dzieci indygo i miałem 16 odpowiedzi twierdzących (jestem - byłem dzieckiem indygo !?)
  Mało tego: na stronce metagifted (dot)org jest kwestionariusz dla "dorosłych-indygo" i tu jeszcze lepiej: 21/25 pytań - pozytywnie !!!
  Czyżby jednak ?
  Nie mam daru widzenia zmarłych, telepatia - na codzień tez nie, chociaż bawiłem się kiedyś w odbiór figur geometrycznych - on "nadawał" - skutek: 80% trafień ! Zdolności radiestezyjne - mam.

  Trudno orzec tak naukowo i obiektywnie odnośnie "kosmicznego" (czyt: pozaziemskiego) pochodzenia ludzi-indygo bądź kryształowych. Ale jest coś bardzo znamiennego: jako tacy ludzie ci mają niesamowitą wrażliwość i percepcję, nie znoszą obłudy i fałszu, wiedzą że można, że da się żyć tak "po ludzku". I to jest dla nich zadanie: muszą innym pokazać i udowadniać, by ludzie uwierzyli i zrozumieli, że tak da się, że warto, że człowiek ma w sobie tak przepiękny i przepotężny potencjał. A ci "cudownie naznaczeni" mając tę moc "ot, tak" mogą ludziom po prostu pomóc.

  Nie zmarnujmy tej szansy !

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium