Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 4979 do artykulu:
Egzorcyzmy Anneliese Michel
(wróć do artykułu)
 • Malwina (2010-05-20 15:38:40) | RAPORT
  Jeżeli wszyscy głoszą swoje zdanie to ja też wygłosze. Czy ktoś kiedyś z was pomyślał że Bóg to też może być metafora dobra? A czy szatan nie jest czasem metaforą zła? Może nasi dalecy przodkowie wymyślili sobie te postacie żeby ucieleśnić swoje czyny, żeby zwalać na kogoś swoje złe postępki albo wierzyć że za dobre życie dostaną nagrodę? A może kościół to jest jedna wielka mistyfikacja. Czy ktoś może mi potrwierdzić ile prawdy jest w Biblii i czy Bóg przemawiał do ludzi, czy ktoś go widział? Równie dobrze w Biblii mogło by pisac tak: "Był sobie raz człowiek imieniem Noe który chorował ciężko na schizofremię i urojenia. Ubzdurał sobie że jakiś bóg który z nim rozmawia kazał zbudować mu arkę która uchroni go przed zagładą. Wyobraził sobie że jest tak idealnym człowiekiem iż tylko on może przeżyć potop a inni ludzie powinni zginąć. Człowiek ten był ogarnięty manią wyższości." Wiem że niektórych może to zbulwersowac, ale w czasach pisania Biblii ludzie nie mieli pojęcia o takich chorobach a jeśli tak było to co? Dowodów nie ma i nigdy nie będzie. A kto powiedział że chrześcijaństwo jest tą jedyną dobrą nauką, a może to właśnie buddyzm, albo bogowie greccy są tymi prawdziwymi bogami? Jedyne na czym możemy się oprzeć jest wiara a wierzyć to ja moge we wszystko znam człowieka który wierzy w komputer bo dzięki niemu dokonuje cudu stworzenia programów komputerowych. O i tu następny przykład opetania.

  Nie twierdze że ta dziewczyna nie została opętana, stało się z nią coś strasznego, niewytłumaczalnego, nigdy tego nie zrozumiemy. Ona jedna wiedziała co się dzieje, nie powinniśmy o niej zapominać i tego co musiała znosić.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium