Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 4554 do artykulu:
Kosmici nadają! "Incydent telewizyjny" z 1977 roku
(wróć do artykułu)
 • IteratorZX81 (2010-02-11 01:05:40) | PW | RAPORT
  Ujawnienie nastąpi już niedługo. Trzeba czekać aż przylecą i mieć nadzieję. Oni mają dziwniejszą formę, niż wam się wydaje. Trzymajcie się! Przybędą już niedługo. Nie obawiajcie się ich, gdyż nie mają złych zamiarów.

  Pod koniec tego roku możecie się spodziewać kolejnych, podobnych transmisji do tej z '77 roku z Anglii. Istnienie obcych cywilizacji zostanie wam ujawnione.

  Może z początku będziecie się ich obawiać, jednak szybko przekonacie się, że nie są wrogo do ludzi nastawieni. Czy przyjmiecie ich do ziemskiej społeczności? Jeśli nie - odlecą. Jednakże byłoby to bardzo nierozważne posunięcie. Pomagali już ludziom w przeszłości, pomagają i teraz choć z ukrycia wobec czego nie są w stanie wiele zrobić. Z pewnością przyjmą nasz gatunek do wielkiej społeczności międzyplanetarnej, odpowiednika naszej UE, czy ONZ. Wszechświat jest przyjaznym miejscem, nie obawiajcie się. To o czym myślicie że jest przeciw ludziom, naszemu gatunkowi jest w rzeczywistości obliczone na pomoc dla nas wszystkich.

  Niedługo będą mogli się ujawnić. Wokół naszej planety już krążą ich zamaskowane satelity oraz statki i bazy. Gdy przyjdzie czas Ujawnienia wszyscy zostaną powiadomieni o ich istnieniu. Jeśli się nie zgodzicie na ich obecność, odejdą. Jednak jeśli zgodzicie się na współpracę z nimi przekażą nam wiedzę i technologię o jakiej się nikomu nie śniło. Przetłumaczcie tę wiadomość na wszystkie możliwe języki i umieszczajcie na zagranicznych stronach, gdyż czas Ujawnienia jest już bliski. Ludzie muszą być gotowi...

  źródło: jakieś forum polonijne, nie pamiętam adresu

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium