Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 4026 do artykulu:
Inwazja czarnookich. Obcy? Demony? Czy może normalni ludzie?
(wróć do artykułu)
 • Nihil (2009-11-02 20:02:50) | RAPORT
  Oczy są zdecydowanie dorysowane w programie graficznym, inaczej nie byłyby jednolicie czarne. Poza tym, czy ktoś zauwarzył, że relacje pochodzą jedynie od kobiet? Przyznam jednak, że te dzieci mnie przeraziły. Rzeczywiście mogły to być osoby opętane, bądź demony. Zgadzam się również z teorią soczewek i chorób oczu, leków itd. (no może nie w pzypadku dzieci). Zgadzam się więc z ostatnim postem od "Człowiek". No i Amerykanie mają czasem dziwne pomysły/zwidy. Słyszałem, że mają specjalną jednostkę od UFO. Zabawne.
  No i co do tych dzieci, to taka nauka "Nie chodźcie dzieciaczki na halloween, bo to najważniejsze święto satanistów wiążące się z rytualnymi mordami". Jednak gdybym spotkał taką osobę koło kościoła i był pewien, że nie nosi soczewek, to chętnie bym z kimś takim porozmawiał. Jeżeli to prawda, i jakaś osoba, której to dotyczy czytała ten post, to niech nie krępują się pokazywać swojej odmienności. A gyby nikt ich nie lubił, to niech porozmawiają z gotami.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium