Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 3951 do artykulu:
Duchy - czym są? Czy istnieją?
(wróć do artykułu)
 • Al390 (2011-04-16 12:06:31) | PW | RAPORT | E-mail
  Kozak1122- najpierw dobrze jest sprawdzić siebie, tzn. standardowe, może już nudne pytania:
  Czy bawiłeś się kiedyś w przywoływanie duchów itp.? (np. OUIJA)
  Czy byłeś kiedyś opętany/już wcześniej miałeś doświadczenia z duchami/demonami?
  Czy masz w domu przedmiot przyciągający duchy/opętany? (np. broszka babci przynosząca nieszczęście itd.)
  Czy możesz widzieć/czuć duchy lub inne tego typu byty?
  Czy w historię twego domu/mieszkania jest wpisana tragedia? (np. zabójstwo lub wypadek, w którym zginęli domownicy, nie piszę o wypadku samochodowym, musiało się to stać w okolicy domu/mieszkania)
  Czy ktokolwiek w twojej rodzinie jest medium?

  Jak na razie więcej pytań nie mam, jeżeli na któreś z pytań odpowiedź będzie twierdząca (tzn. tak) to napisz tu na jakie i najlepiej sprecyzuj o co chodzi. Jeżeli znajdziesz w historii domu zabójstwo lub coś podobnego możesz od razu zgłosić się do medium/egzorcysty (zależy od wyznania, jeśli jesteś wierzącym lepiej iść na początek do proboszcza z prośbą o poświęcenie domu, czasem to pomaga, jak nie pomoże możesz udać się do egzorcysty lub medium, wielu z nich jest wierzącymi więc też mogą być przydatni), to powinno rozwiązać sprawę. I pamiętaj- zapewne coś się stało, duchy od tak nie przychodzą do domu i trzaskają drzwiami, może je czymś obraziłeś? Trzeba zbadać historię domu i sprawdzić wszelkie możliwości, jeśli masz rodzeństwo to możliwe że np. starszy brat z kolegami bawił się tabliczką OUIJA i "przyprowadził" coś do domu. Możliwości jest wiele, nie wiem ile masz lat, możliwe że to nawet wyobraźnia, choć odrzucam to ponieważ podałeś sporo przykładów z tego co się dzieje, może jesteś w okresie dojrzewania i idąc za pewną teorią stworzyłeś poltergeista (choć ta teoria jest dla mnie zbyt naciągana, można znaleźć wiele lepszych wyjaśnień poltergeista) i to on (czy raczej ty) jest odpowiedzialny za te zjawiska. Odpisz to może poradzę ci coś więcej, i błagam cię "nie baw się" z nimi w pogawędki, bo to je może co najwyżej sprowokować. I od razu odrzuć tabliczkę OUIJA bo jeszcze pogorszysz sytuację z nimi lub przywołasz demona do towarzystwa. Nie podejmuj bezmyślnych kroków, zanim coś zrobisz przemyśl to lub najlepiej skonsultuj się ze specjalistą (nie jest nim znajomy który twierdzi że widzi duchy i z nimi rozmawia, najprawdopodobniej kłamie by być bardziej cool) on poradzi ci co masz zrobić lub odwiedzi twój dom/mieszkanie i na miejscu podejmie jakieś kroki, może nawet "od ręki" pozbędzie się kłopotu. Jakby co- dodaje e-mail.

  Pozdrawiam Al390

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium