Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 39504 do audycji:
Bibliotekarium - odc. 62
(wróć do audycji)
 • SkrzydlatyZmij (2019-05-15 10:08:38) | PW | RAPORT
  @ Marek Żelkowski, Mikołaj Kopernik nie udowodnił światu, że Ziemia jest okrągła, nikt w czasach Kopernika nie podważał kulistości Ziemi (ja nic przynajmniej o tym nie wiem), chyba, że to jest taka Pana teoria spiskowa: wszyscy myślą, że Kopernik udowodnił teorię heliocentryczną (bo nie stworzył, znano ją już w starożytności), a tu nie! on zajmował się kulistością Ziemi :)

  Wszystkie dyskusje z ludźmi negującymi coś o czym się uczy w szkole i media podają, np. kulistość planety, wyglądają tak: przecież w szkole o tym uczą, przecież na uniwersytetach o tym uczą... a to nie są żadne dowody, to przytaczanie autorytetów, w które wierzymy i nic poza tym; tak więc, ma Pan rację Panie Marku w całym tym sporze z Panem Wiktorem. Nie jest tak, że główny nurt naukowy, uważa jak uważa, bo ma takie dane, on pewne dane lekceważy inne interpretuje w swoisty sposób.
  Teoria ewolucji nie trzyma się kupy, wysoko rozwinięta cywilizacja techniczne przed 12 tysiącami lat istniała, bo pozostały po niej liczne budowle, które stworzono przy użyciu technologii, na księżycu ludzie nie byli, Amerykanie oszukali świat, wszystkie szczepionki szkodzą (toksykologia to dość ścisła nauka), ja napiszę więcej, wszystkie leki przeciwbólowe szkodzą. Nie mam pojęcia jaki jest kształt Ziemi i jakby można to jednoznacznie stwierdzić, bez brania pod uwagę paradygmatów, typu światło porusza się w próżni po linii prostej (udowodnił to kto?), podejrzewam, że Ziemia jest kulista, w końcu nie jeden ją objechał dookoła. Od Pana Wiktora geodety nie doczekamy się żadnych dowodów geodezyjnych, nigdy, zawsze będzie mówił tylko o autorytetach i się denerwował (nie wiem czemu tak jest, to już zagadnienie psychologiczne?). Jestem wielkim zwolennikiem nauki i racjonalizmu, ale zupełnie nie przejmuję się autorytetami, natomiast bardzo logiką i wynikami eksperymentów.

  • Russell Gunn (2019-05-15 22:22:31) | RAPORT
   Skrzydlaty mam rade dla ciebie nie wlaczaj radia w piatek o polnocy bo jak widac po twoim przykladzie to bardzo szkodliwe
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium