Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 39416 do audycji:
ABW #039
(wróć do audycji)
 • marq (2019-04-14 5:46:13) | PW | RAPORT
  Włochy to bardzo bogaty kraj (taki „przyczajony tygrys), i jako Państwo i jako firmy i korporacje oraz jako osoby fizyczne, z bardzo liczną ilością Rodów Arystokratycznych.
  Gdyby Włosi chcieli rozwiązać problem zadłużenia Państwa – a są jednym z najbardziej zadłużonych państw i w Świecie i w UE w relacji do PKB – za pomocą „podatku” nałożonego na depozyty tylko Osób Fizycznych, aby spłacić Cały Włoski dług państwowy wystarczy podatek w wysokości tylko 8/9% wszystkich depozytów, tyle włosi mają w bankach a ile w prywatnych sejfach na kontach zagranicznych czy w tzw. „słoikach”….??
  Nie licząc kasy przedsiębiorstw i korporacji czy wartości owych ponad 2000 ton Au, które do majątku całych Włoch – Ludność, firmy, korpo, państwo.
  Gdyby natomiast Polaków opodatkować i to z firmami z polskimi małym kapitałem i osób fizycznych to wprowadzając 100% podatek - spłacilibyśmy ledwo ¼ długu chyba coś około 20%.
  Polacy to bardzo, bardzo ubodzy ludzie oprócz circa 7/9% górnej warstwy społeczeństwa.
  A gdyby od wprowadzenia ustawy Wilczka do dzisiaj nic z nią manipulować oraz jak wykazały prawdziwe wyniki referendum, nie wstępować do UE już bylibyśmy bogatsi od Włoch czy Francji…
  No ale mamy to co „sami” chcemy – takie jest prawo demokracji nawet wypaczonej. Ech`hh,hhh hhh …


  • Russell Gunn (2019-04-16 20:41:43) | RAPORT
   Troche nie doceniasz obywateli tego kraju. Polacy są bogatsi od niemcow biorac pod uwage stan posiadania(nieruchomości) a do takich angoli to nawet nie ma co porownywac. Po prostu tam żyje sie inaczej. Mimo duzych roznic w zarobkach u nas zdecydowanie wiecej sie oszczedza i to cala tajemnica. Ja sie biednym nie czuje choc wcale tak duzo nie zarabiam. Co do wstepowania do unii to chyba mlody bardzo jestes i nie pamietasz jak ten kraj wygladal wczesniej tak ze prosze cie nie pieprz takich bzdur zaslyszanych od klauna za monety.
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium