Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 39399 do audycji:
5 kwietnia 2019
(wróć do audycji)
 • marq (2019-04-07 4:23:20) | RAPORT
  Bardzo dobre pistolety czeskiej Firmy CZ Czeska Zbrojowka kaliber 9mm browning kosztują od 3.5 do 5000 PLN w Pl W czechach ok 30/40 % taniej a nabój 9mm w Pl szuje do 100 % drozej więc Polacy jezdzą do czech

  Jak mieszkach w czechach rok w rok pół roku + jeden dzień po 2/3 latach alno po roku jak załozysz spółkę zoo Sso to po roku mozesz wystapić o zieloną kartę a na zielna kartę w czechach dosaniesz pozwolenie od reki i to na nielimitowana ilość sztuk do odpowiednika kałacha 47 włacznie. Możesz ją nsić maita a jeje uzasadnioe urzycie w obronie własnej czy osób trzecich nawet bie powoduje wszzybabia dochodzenie przez policję czy o prokuraturze nie nówiac.

  Teraz pracuja -moze już jest - nad ustawą iz uzycie broni w celach obrony siebie i osób trzecich ma byc traktowane jek urzycie brini przez policjanta na słózbie zapis ten ma byc wpisany do konstytucji a jego ewentualna zmiana ma być poprzedzona 5/8 letni wacacjo-legis.

  TO jest pragnatyczby naród dlatego powinnismy sie od nich uczyć.

  Natomiast najwiecej brni na 100 mieszkańców e Eu jest w Finlandii i wynosi od 108 d 119 stuk na 100 obywateli Du zo maja Niecy około 40 st /100 soób dlatego te zmany w czechach by statystycznie miec wiecej broni nizli Niemcy i to na warunkach powaznych a nie po to by do przewozu trzebabyłoby jechać dwoma samochoda jeden dla pistoletu 9mm srugi do magazynków i amunicji.... -:)

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium