Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 39312 do audycji:
22 marca 2019
(wróć do audycji)
 • złomek (2019-03-24 16:56:23) | RAPORT
  Widzę, że stałym elementem Kabaretu Chaosu staje się pałowanie jakiejś grupy zawodowej, a tym razem oberwało się pilotom.
  1. Nie rozmawiałeś z żadnymi oficerami kłamczuszku na temat katastrofy w Mirosławcu. Nie masz pojęcia o procedurach po incydencie lotniczym, a nawet nie zajrzałeś do publicznie dostępnego raportu. Robisz z załogi nieodpowiedzialnych pijaków, a sam się burzysz gdy ktoś wiesza bezpodstawnie psy na tobie. Jeśli masz chociaż resztki honoru, to rzuć dowodami na swoją tezę, albo przeproś że się myliłeś.
  2. Kpt. Wrona nie jest bohaterem, ale nie jest też idiotą. Na dzień incydentu lista kontrolna ciśnienia hydraulicznego nie uwzględniała sprawdzenia bezpieczników zapasowego ukladu - po raz kolejny, kłania się publicznie dostępny raport. Załoga zrobiła świetnie swoją robotę i po skończeniu checklist przeszła do przygotowania do awaryjnego lądowania, co też chwilkę zajmuje. No ale typek, któremu zajęło dwa tygodnie wgrać szablon do wordpressa ma go za idiotę xD
  A przy okazji, gratuluję nowej strony. Brak dawnych audycji, linków uzupełniających pod nimi i setek komentarzy jest świetną metaforą, że odcinasz się od teorii chaosu na której ci zależało, a dziś forma jest ważniejsza niż treść.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium