Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
 • zdzislawski (2018-06-14 19:36:25) | PW | RAPORT | E-mail
  Nie żebym był złośliwy czy coś, ale apokalipsę zdecydowanie widać w oczach tego pana i w jego nieobecnym spojrzeniu ;-)

  Swoją drogą, pytanie do Szp. Witkowskiego: Gdzie się podziały te wszystkie wydarzenia, które to miały odmienić cały świat w roku 2017? Czyżby zostały przesunięte na 2019? A może ich data tak naprawdę jest jeszcze TBA ("to be announced" - zostanie ogłoszona w przyszłości), a to co Pan opisał we wszystkich swoich niewiadomoiludziesięciu książkach to zaledwie przedsmak wstępu do początku gry wstępnej przed wielkim wydarzeniem, po którym ludzkość nigdy już nie będzie taka sama? ;-)

  Zagadką pozostaje dla mnie również fakt, dlaczego w ostatnich latach Szp. Witkowski produkuje całe serie książek, gdzie praktycznie w każdej kolejnej książce jest jedno i to samo, tylko sparafrazowane.

  • Alvinos (2018-07-09 16:20:31) | RAPORT | E-mail
   Well, nie jestem największym fanem pana Witkowskiego, chociaż mam parę jego książek z tej serii (INSTRUKCJE PRZEBUDZENIA - no ubarwia, naciąga i koloryzuje - ale krach ekonomiczny nadchodzi - to Ci każdy powie, co choćby trochę zna temat.

   Wojna na początku walutowa (kto bardziej zeszmaci swoją walutę - te całe Quantitive Easing; teraz handlowa - cła zaporowe i inne - chyba to widać gołym okiem i można o tym poczytać na bieżąco.

   Pan Witkowski oczywiście twierdzi, że to będzie dosłownie jutro, (no kwestia miesięcy, góra pół roku - na jednym z video tak twierdzi - chyba to: youtu.be/Al2oMMVeZSA?t=12m25s - posłuchaj od tego momentu; tak z minutę) ale chyba jeszcze chwila jest, a nawet dwie. Na potwierdzenie link z dzisiaj (pon, 9 lipca): businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/inwersja-krzywej-rentownosci-w-usa-czeka-nas-kryzys/s8sl7v8 - rok; max. półtora do tego mega kryzysu wg tego wskaźnika. Problem polega na tym, że to może być błędny czujnik - nigdy nie było w historii ujemnych stóp procentowych; QE i innych zabaw - więc może to być fałszywy alarm.

   Unia trzeszczy w szwach - BREXIT raz; uchodźcy dwa; kryzys bankowy we Włoszech; Grecja - te tematy są w newsach na pierwszych stronach.

   Anyway - co do ogółu zgadzam się - idzie kryzys i to mega; może nawet wojna (może nawet atomowa) - a czy to będzie jutro; czy za te mityczne pół roku - wątpie. Perspektywa 3-5 lat - bardzo prawdopodobne.

   Zwróć uwagę, że ogólnie wszyscy inni - od Jacka Bartosiaka, przez Krzysztofa Karonia - po Krzysztofa Jackowskiego mówią o tym - idzie poważna zawierucha światowa - a problem polega na tym, że USA słabną, a inne hegemony rosną bardzo szybko - zwłaszcza kraje BRICS - szczególnie Chiny. Wiedzie to prostą drogą do zmiany lidera; a to zawsze wiązało się z wojną - GEOPOLITYKA i inne rzeczy od Pana Bartosiaka.

   A co dalej - to chyba nikt nie wie. Oby ten złoty okres dziejów ludzkości i droga do gwiazd, co prorokuje Witkowski.
  • Majk (2018-08-24 15:57:16) | RAPORT
   W dzisiejszych czasach nie trzeba wojny atomowej - żeby wykończyć tzw "cywilizację ludzką " wystarczy wyłączyć prąd . Po dwóch tygodniach sąsiad zacznie polować na sąsiada w celu skonsumowania go na grillu i mamy świat z Mad Maxa .
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium