Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 2572 do artykulu:
Brytyjski naukowiec prowadzi badania nad podróżowaniem w czasie
(wróć do artykułu)
 • maciek legnica (2009-03-15 22:43:06) | RAPORT
  Jestem przekonany że przenoszenie w czasie jest możliwe teoretycznie ale praktycznie brak technicznej aparatury wiadomo że im więkrza prędkość tym czs biegnie wolniej oczywiście chodzi o ogromną prędkość więc rozumienie kosmosu w naszym przyziemnym pojęciu jest błędne dlatego że np ludziom potocznym wydaje się to zrozumiałe , że jak zbudujemy rakiete która będzie miała np zasilanie na 10 lat lotu i szybkość zbliżoną do np światła to po wystartowaniu w kierunku np jakimś obojętne jakim i locie przez okres 5 lat a następnie powrót przez 5 lat to że ona wruci po 10 latach a przeciesz tak nie będzie bo po jej powrocie nas jusz tu nie będzie . I to trzeba zrozumieć a wtedy według tych parametrów można rozpatrywać inne zagadnienia .

  Teleskopy tesz obserwują dalekie zakątki kosmosu które obecnie są całkiem inne w dalekiej żeczywistości ale ich obraz dociera do nas z przeszłości Więc odległość jest dlanas ograniczona nie tylko dystansem do pokonania ale ograniczona czsem w sposób bardzo poważny. Dlatego nigdy nie dolecimy do dalekich zakątków kosmosu więc wachadłowce można twożyć na dalekie dystanse ale to tylko i tak mikrony przy biljardach lat świetlnych .

  Moje zdanie jest takie Uważam że podruże w czasie będą możliwe oraz podruże na duże odległości tylko przy udziale właśnie przenoszenia w czasie czyli lecąć z prędkością światła będziemy musieli tesz cofć się w czasie z tą właśnie prędkościa i wtedy pojawimy się w wybranym miejscu w kosmosie w czasie terażniejszym i po powrocie będziemy tesz cofać się w czasie i utrzymywać terażniejszośc . W ten sposób podrusz będzie odbywać się faktycznie poruszając się ale terażniejszość będzie tak jakby stała w miejscu Więc nie będziemy tak jak pisałem np 10 lat lecieć a na ziemi jusz nie będzie niczego tylko będziemy lecieć np 10 lat a na ziemi minie np 1 min.

  Pozdrawiam wszystkich Maciej z Legnicy

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium