Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 2143 do artykulu:
Czy zwierzęta posiadają zdolności paranormalne?
(wróć do artykułu)
 • Izabela "Z. v. I". (2009-01-31 00:36:40) | RAPORT
  Powiem krótko (a potrzeba odwagi, by te słowa napisać): wierzę, jestem pewna, przekonana, że zwierzęta - zwłaszcza psy i koty - zwierzęta domowe, widzą "duchy". Przekonałam się o tym niejednokrotnie. Ktoś mógłby powiedzieć: "no jak ktoś w duchy wierzy to i w paranormalne zdolności psa uwierzy": tylko, że ja zawsze byłam i będę ostrożna jeśli chodzi o "te" sprawy.
  Za przykład niech posłóży mój własny pies. Wielokrotnie bywało tak, że wyczuwał nadjeżdżający z oddali samochód mojego ojca. Oddalony o spore kilometry. Jak? A no można powołać się na psi węch i zagadkę rozwiązać. Ale jak wyjaśnić fakt, że mój pies - w miejscu o którym mówi się różne rzeczy - szczeka jak szalony, toczy pianę, zachowuje się jakby kogoś widział? Pies - nie wie, że my, ludzie, opowiadamy sobie o tym miejscu takie historie i nie może "udawać", by nas przestraszyć. :-). Dlaczego patrzy przed siebie, patrzy w jeden punkt, szczekając jak w sytuacji gdy nadchodzi ktoś "nie obwąchany"?
  Opowiem Wam jeszcze jedną, prawdziwą historię, kocią. Pamiętam, że kiedyś w naszym ogrodzie mieszkał czarny kot z białą łapką. Stary, niedołężny. Ja się bałam tego kota, bo ciągle za nami łaził. Chodził po ogrodzie i patrzył nam w okna! Rozumiem, że wiedział, że to są okna a w nich może nas zobaczyć. Tylko zaskakiwało nas, że gapił się akurat w te okna w których my faktycznie byliśmy. Dobra, to też idzie wytłumaczyć: miał dobry wzrok. Ale uwaga: zanim przeszliśmy do drugiego pokoju - on był za oknem pierwszy. Zanim przeszłam z kibla do kuchni: on siedział w ogrodzie, przed oknem kuchennym. Istotnie, mieliśmy powody by się tego kota obawiać.
  Wniosek, mój wniosek jest jeden: każda żywa istota może mieć zdolności "paranormalne". Prawdopodonie są to zdolności NOR-malne, tylko nie zdążyliśmy ich zbadać. A tym bardziej zaakceptować. Więc drodzy, zanim pogłaszczecie swojego psiaka, zanim podrapiecie kota za uchem, pamiętajcie: to są żywe stworzenia. Tak samo "Boskie" jak człowiek. :-) Pozdrawiam.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium