Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 15398 do audycji:
29 lipca 2016
(wróć do audycji)
 • kamis (2016-07-31 17:42:51) | RAPORT
  gościu dzwoniący pod koniec audycji (od tych piramidek) no przegiął bardzo gadając o Tomku z rnf-u, co prawda ostatnio trochę buja w obłokach z tym całym Keshe i szczerze też już mam czasami dość tego ***enia w kółko o tym samym ale jakby nie patrzeć zrobił moim skromnym zdaniem jedną z lepszych audycji jakie kiedykolwiek słyszałem mianowicie dokładkę czy chociażby założył radio na fali i za to należy mu się odrobina szacunku gościu od 'piramidek' bez względu na to co mu tam teraz chodzi po głowie.
  pozdrawiam

  • krawiec (2016-07-31 19:40:34) | RAPORT | E-mail
   Ekhm... nie odbieram Tomkowi zasług, ale radio założyłem ja z Michałem :) Mapet dość szybko przyłączył się do teamu (za moją namową) i wiele wniósł od siebie, poza tym w pewnym momencie przejął cały "interes" i wyprofilował RNF po swojemu, tak, że stało się czymś zupełnie innym niż było na początku. Jednak mówienie: "Tomek założył" to trochę taka półprawda ;) Ciekawostka: początkowo radio miało się nazywać Hiperprzestrzeń. Później ta nazwa została zaadoptowana na potrzeby audycji Kapitana."Dokładka" czy "Radio na Fali" to też są moje pomysły na nazwy, a tutaj też czasem słyszę jakieś dziwne teorie ;) Nie puszę się, sama nazwa to nic, liczy się content, czas, praca, ale czasem mimo to czuję chęć sprostowania niektórych rzeczy... To są w sumie mało istotne sprawy, takie okruszki w tym całym daniu jakim jest RNF, ale proszę mi ich nie podbierać ;)
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium