Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 15181 do audycji:
VIII Debata (nie)kontrolowana: Brexit, NWO i spiski
(wróć do audycji)
 • marq (2016-06-28 3:29:26) | PW | RAPORT
  A moze te zbrojenia Niemiec wielka i nowoczesna bundeswera jest Im potrzebna, kiedy to Niemcy "Wyjdą" z UE !?

  Jeżeli IV Rzesza pod postacią UE zie została zbudowana tak jak zamierzano w Boon /Berlinie to Niemcy którzy zawsze mają kilka planów alternatywnych jest pewne.

  Niemcy nie muszą ogłaszać wyjscia, nie muszą robić referendum, etc. Wystarczy ze nie zapłaca kolejnej raty do UE (o czym często mówi Red, St. Michalkiewicz) i od pierwszego po nie zapłaceniu tej raty puscić w obieg Nową DEM []Nową emisje + emisje z przeliczenia € znajdująceg sie w rękach Niemiec) Wówczas silna Bundewera będzie gwarantem, że nikt Niemcom nie bedzie zadawał publicznie pytań, tym bardziej że niemal równolegle Niemcy podpiszą rózne układy z Rosja jak zawsze z dodatkowymi Niepublicznymi Aneksami. Jeżeli do tego dojdą porozumienia z Chinami - Jedwabny Szlak moze zakończyc się na ółwyspie Iberyjskim i bedzie miał - co najważniejsze" skuteczną militarna ochronę przed zakusami USA.

  Co mogłyby wówczas zrobić USA - nic prócz jednoczesnego zaatakowania militarnego Niemiec [chyba wraz z Francja i Holandią] Rosji oraz Chin !!!

  Wówczas lepeij dla Niemiec, Rosji i Chin jest aby GB pozostawała poza juz de facto nieistniejaca UE ponieważ w takim wypadku BG wystapi jak zawsze ajko zdrajca Europy - Europejski Koń Trojański Co w ww. głównych Krajach europejskich jest wiadome i oczywiste.

  NO i od dawna pzreciez od niemal 20stu lat Watykan głosami swych Papiezy jest gotów hierarchów Kościoła Anglikańskiego z automatu "odziewać" w biskupie sakry i kardynalskie insygnia KRK nie rządajac od nich nawe wyrzeczenia się heretyzmu anglikańskiego.

  Ojj`jjj bedzie jeszcze bardzooo Ciekaiwe i to na całym Świecie ... .. :)

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium