Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 14713 do artykulu:
9 wskazówek na to, że żyłeś już wcześniej
(wróć do artykułu)
 • Kamil4 (2016-04-23 11:26:17) | RAPORT
  Mój prosty argument OBALAJĄCY tą teorię - teraz na świecie żyje ponad 7,3 miliarda ludzi a jeszcze w 1820 roku ludność liczyła "zaledwie" 1 miliard. Tak, więc tych dusz jakoś przybyło siedmiokrotnie czy jak? Skoro przybyło "nowych" dusz to nie mogły one wcześniej "żyć".

  • clearsky (2016-04-24 11:27:33) | RAPORT
   Zwierzęta odradzają się w ludzkich ciałach.Niestety zabijamy ich miliardy rocznie, czym tworzymy związek między nimi, a ludzmi.W wyniku powstania tego związku, zwięrzęta odradzają się w sferze ludzkiej, niestety są pozbawione ludzkiego umysłu - mają umysł prymitywnej jakości.Dlatego mamy obecnie na świecie, tyle wojen, konfliktów, zwyrodniałych sadystów, zbrodniarzy, tyle nieludzkiej aktywności i wzajemnego się wyrzynania.Tak właśnie przejawia się obecnośc zwierzęcego umysłu w ludzkim ciele.Przecież świadomość miliardów zabijanych zwierząt musi się gdzieś podziać.Skoro te świadomości mają więz z tą palanetą i ludzmi, odradzają się tutaj - jednak jako " prymitywni ludzie".Stąd bierze się tyle cierpienia na naszej planecie - za dużo " zwierzęcych umysłów" - a za mało człowieczeństwa.
  • Sonia (2017-05-23 18:20:10) | RAPORT
   Kamil4, pytasz skąd tyle dusz, skoro przed laty było na ziemi mniej ludzi a więc i mniej wcielonych dusz. Wyobraż sobie, że jesr duży park i do tego parku zawsze przychoidzi iluś tam ludzi, ale większość która żyje tego patrku nie odwiedza. Czy na podstawie liczby osób odwiedzaj,acy park możesz powiedzieć, że żyje tylko tylu ludzi ilu odwiedza ten park? Któregoś dnia w parku ma miejsce jakieś wydarzenie, np. koncert znanego zespołu i wówczas park wypełnia się ludżmi i jest ich tam nie kilkadziesiąt tych, ktorzy przedtem przychodzili do parku, ale kilka tysięcy. Jak to możliwe? Otóż oni przychodzili do parku ale nie zawsze wszyscy w tym samym czasuie. Widziałeś w parku ludzi, ale nie zawsze tych samych. I tak juest właśnie z duszami. One się wcielały, ale rzadko, a teraz na naszej planecie w tym wymiarze ma miejsce "koncert" lub jak kto woli "szkolenie" bardzo ważne i dlatego częstotliwość wcielania się dusz znacznie się zwiększyła. Myślę, że to Ci wyjaśnia Twoje wątpliwości?
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium