Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Twoja lista artykułów do przeczytania

Zainteresował cię jakiś artykuł, ale chwilowo nie masz czasu go przeczytać? Nic straconego! Teraz w Paranormalium możesz oznaczać sobie artykuły, które chcesz przeczytać w późniejszym czasie. Wystarczy, że pod tytułem artykułu klikniesz w link "Przeczytam później" i wykonasz instrukcję, która się pokaże.
Pamiętaj, że zawsze możesz oznaczyć artykuł jako przeczytany - zniknie on wówczas z tej listy.

Zdarza się, że wpadamy na chwilę do serwisu np w przerwie między zajęciami na uczelni, znajdujemy jakiś ciekawy tekst, jednak jest on na tyle długi, że nie wystarcza nam czasu na przeczytanie go w ciągu kilku minut. A w chwilę po odejściu od komputera można zapomnieć tytułu artykułu...

Jeśli jesteś tak zabiegany, jak to opisano wyżej, zachęcamy do skorzystania z funkcji "Przeczytam później".

Funkcja ta umożliwia ci stworzenie listy artykułów, które chcesz przeczytać w wolnej chwili. Aby oznaczyć artykuł jako "do przeczytania", wystarczy tuż pod tytułem artykułu nacisnąć link "Przeczytam później" i kliknąć w link, który się pokaże.

W każdej chwili możesz oznaczyć artykuł jako przeczytany - w tym celu przejdź do listy "Do przeczytania" i obok zajawki artykułu kliknij w "Oznacz jako przeczytany".
Ta funkcja jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Jeśli posiadasz już konto na Paranormalium, zaloguj się, jeśli nie, możesz się zarejestrować. Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do wielu dodatkowych funkcji, niedostępnych dla gości.

Nazwa użytkownika:
Hasło:
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie
Ukryj mój status w tej sesji

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium