Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

Możesz też kupić u nas reklamę!


Negocjacje handlowe, kredyty, pożyczki, chwilówki
ile kosztuje in vitro
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
TAGI :: Szukasz tagu: lucid dreaming
(zobacz chmurę tagów)
ARTYKUŁY   |   BLOGI   |   AUDYCJE   |   KSIĄŻKI   |   FILMY   |   ZDJĘCIA
Artykuły
Świadome śnienie może pomóc w leczeniu zespołu stresu pourazowego i dać wskazówki psychologiczne
Opublikowano: 2015-09-11 22:01:23
Świadome śnienie to stan, w którym osoba zdaje sobie sprawę że śni i jest w stanie świadomie oddziaływać na treść snu. Ludzie przy pomocy różnych technik potrafią nauczyć się świadomie śnić. Niektórzy psychologowie wykorzystują świadome śnienie do leczenia traumy u pacjentów, w tym również u weteranów cierpiących na zespół stresu pourazowego. Psychofizjolog Stephen LaBerge, który zdobył swój tytuł doktorski na Uniwersytecie Stanforda, stwierdził również, że świ... (czytaj więcej)

Gdy za badanie OOBE zabierają się naukowcy
Opublikowano: 2008-04-10 22:34:27
O OOBE - czyli doświadczeniu pozacielesnym - słyszał zapewne każdy z nas. Większość zapewne wie również, z jakim dystansem do tego zjawiska odnoszą się naukowcy. W świetle nauki opuszczenie ciała przez świadomość jest nierealne i niemożliwe, zaś doświadczenia tego typu to tylko i wyłącznie złudzenie, wytwór zmęczonego mózgu. Często entuzjaści OOBE, słysząc podobne teorie, oburzają się, twierdząc, iż naukowcy odrzucają możliwość istnienia takiego zjawiska, choć nie zbad... (czytaj więcej)

OOBE - podróże poza ciało
Opublikowano: 2005-03-08 21:22:34
Czym jest OOBE? OOBE (z angielskiego out of body experiences) są to podróże poza nasze ciało. Bardzo trudno jest osiągnąć ten stan, jednak jeśli już się uda, możemy poruszać się zupełnie inaczej, niż w rzeczywistości, bo za pomocą myśli. I tak możemy np. "odwiedzić" znajomego mieszkającego w innym mieście, kraju, itd. Mamy wówczas widzenie pod kątem 360 stopni i możemy w dowolnej chwili przenieść się w inne miejsce. Jak osiągnąć OOBE? Jest kilka metod osiągania OOBE, jedna z nich to tak zwana metoda transowa. Jest uznawana za jedną z najprostszych, ... (czytaj więcej)

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium