Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Relacja o ID #692, wysłana przez krzysiek_18

Data obserwacji: nie podano
Co zaobserwowano (przybliżona kategoryzacja):
Miejsce dokonania obserwacji: Ozimek, woj.opolskie boisko sportowe za zs.
Około godziny 21:35 zaobserwowałem wraz z grupą znajomych pierwszy obiekt; niebo przecięło pierwsze "pomarańczowe światło". Poruszało się z dużą lecz jednostajną prędkością z południa na północ. Na widocznym obszarze nieba było widoczne około 2 minuty. Drugi obiekt zaobserwowaliśmy po czasie 35 minut, trzeci 20 minut później. Czwarty i piaty leciały jeden za drugim, lecz piąty odbił nieco na północny-zachód. Ciekawą sprawą było to, że każdy obiekt poruszał się tą samą drogą. W sumie do godziny około 23 naliczyłem 10, może 11 "światełek". Ósmy i dziewiąty także leciały w parze i tak samo ten z tyłu poleciał bardziej na zachód. Czas owych przelotów skracał się wraz z kolejnymi obiektami, tzn. czas między obserwacją przelotu skracał się aż do około 5-10 minut. Obiektom nie towarzyszyły żadne dźwięki(celowo uspokoiłem znajomych, aby się dokładnie wsłuchać). Nie widziałem także żadnych konturów owych obiektów pomimo tego, że Na niebie był księżyc w pełni od strony wschodniej. Wiatr wiał od zachodu więc w grę nie wchodzą lampioniki itp. Lampioniki lecą wraz z wiatrem, a obiekty te poruszały się po jednej linii, jak gdyby były przymocowane do sznurka i wzdłuż niego leciały.
Światło emitowane przez te obiekty było barwy pomarańczowej, czasem można było zaobserwować pojedyncze, bardzo krótkie mignięcia, aczkolwiek jedno zgasło w zenicie, by ponownie się zapalić już daleko nad lasem.
"Światełka" leciały na wysokości około 500-1000m. Chmury były widoczne nad nimi.

Dodatkowo podobną obserwację opowiedział mi znajomy, który jakiś miesiąc wcześniej, w miejscowości oddalonej od mojej jakieś 30km na wschód także widział "światełka" na niebie. Także poruszały się po jednej linii, a obserwacja trwała około 2h, barwa także była pomarańczowa. Ów zjawisko było nawet opisywane w lokalnej gazecie jako niezidentyfikowane obiekty na niebie. Była to gazeta coś w stylu informator strzelecki lub coś w tym stylu, około 24-30 lipca br. Gazeta była ze Strzelec Opolskich.

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium