Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Relacja o ID #691, wysłana przez no name

Data obserwacji: nie podano
Co zaobserwowano (przybliżona kategoryzacja):
Miejsce dokonania obserwacji:
UWAGA - PRAWDOPODOBNIE (tej opcji daje 99,9% opcji) NIEWIDZIALNA BESTIA CZYLI PRAWDOPODOBNIE (tej opcji daje 99,9% opcji) BÓG PRAWDOPODOBNIE (tej opcji daje 99,9% opcji) ATAKUJE CIĘ i MAM OPCJĘ, ŻE ATAKUJE CIĘ W TAKI SPOSÓB, ŻE O TYM NIE WIESZ.

Pisząc ten tekt opieram sie na własnych doświadczeniach życiowych dlatego uważam, że prawdopodobnie (tej opcji daję 99,9% opcji) nie myle się jeśli chodzi o informacje, które napisałem w tym tekście.

Prawdopodobnie (tej opcji daje 99,9% opcji) każdy człowiek ma w sobie niewidzialną istotę (lub ewentualnie więcej niż jedną niewidzialną istotę) a tą niewidzialną istotą (ewentualnie niewidzialnymi istotami) jest prawdopodobnie (tej opcji daje 99,9% opcji) niewidzialna bestia (lub ewentualnie niewidzialne bestie), która prawdopodobnie jest bestialsko okrutną istotą (lub ewentualnie prawdopodobnie bestialsko okrutnymi istotami) - tej opcji daję 99,9% opcji.

Od teraz by było krócej i łatwiej czytać będę pisał skróconą nazwę czyli będę pisał tylko nazwę niewidzialna bestia bez dopisywania nazwy niewidzialne bestie.

Wyjaśnię też, że za każdym razem pisząc poniżej w tym tekście słowo "prawdopodobnie" mam na myśli 99,9 procentową opcję (tak jak powyżej).

Tą prawdopodobnie niewidzialną bestią jest prawdopodobnie tak zwany bóg. Ta niewidzialna bestia czyli bóg jest prawdopodobnie ogromnie inteligentny i swoje skurwielskie i bestialskie czyny prawdopodobnie próbuje zwalać na innych, na przykład prawdopodobnie na szatana. Prawdopodobnie bóg, czyli prawdopodobnie niewidzialna bestia jest w każdym człowieku (prawdopodobnie bóg też jest w każdym zwierzęciu i prawdopodobnie w każdym owadzie, więc jeśli na przykład jakiekolwiek zwierzę Cię ugryzie lub jakikolwiek owad Cię ukąsi, ugryzie itp, to wiedz, że prawdopodobnie dlatego, że bóg tak chciał).

Prawdopodobnie bóg czyli prawdopodobnie niewidzialna bestia jest we mnie i skurwielsko oraz bestialsko mnie torturuje psychicznie. Niewidzialna bestia chce mnie męczyć i/lub psuć mi reputację przy ludziach, i/lub upadalać mnie przy ludziach, i/lub kompromitowac mnie przy ludziach, i/lub poniżać mnie przy ludziach, i/lub stresować mnie, i/lub denerwować/wkurzać/wkurwiać mnie, i/lub tracić mój czas ... . Jeśli niewidzialna bestia mi to robi (a prawdopodobnie to wszystko niewidzialna bestia mi robi) to mam opcję, że też robi to Tobie ewentualny czytelniku/ewentualna czytelniczko.

Kiedykolwiek jest Ci w życiu żle to prawdopodobnie z powodu niewidzialnej bestii, która prawdopodobnie jest w Tobie.

Prawdopodobnie niewidzialna bestia prawdopodobnie steruje Tobą i/lub mam opcję, że ewentualnie próbuje sterować Tobą, i prawdopodobnie w taki sposób byś się nie zorientował/nie zorientowała, że ktoś Tobą steruje i/lub ewentualnie próbuje Tobą sterować. By Tobą sterować lub by próbować Tobą sterować to prawdopodobnie niewidzialna bestia w tym celu nasyła Ci myśli i prawdopodobnie robi Ci presje psychiczne (nieprzyjemne odczucia) by prawdopodobnie wymusić na Tobie byś powiedział/powiedziała i/lub zrobił/zrobiła to co niewidzialna bestia chce byś powiedział/powiedziała i/lub zrobił/zrobiła. Jeśli coś mówisz i/lub jeśli coś robisz by przestać mieć dyskomfort psychiczny (na przykład by przestać się męczyć psychicznie) to prawdopodobnie oznacza to, że mówisz i/lub robisz to co prawdopodobnie niewidzialna bestia chce byś mówil/mówiła i/lub robił/robiła.

Wiedz też, że prawdopodobnie niewidzialna bestia prawdopodobnie używa innych ludzi by Ci szkodzić. W tym celu na przykład mam opcję, że niewidzialna bestia prawdopodobnie wydaje polecenia innym ludzią by mówili i/lub robili to co niewidzialna bestia chce by te osoby Ci mówili i/lub robili (mam opcje, że prawdopodobnie są ludzie, którzy wykonują polecenia niewidzialnej bestii), i/lub mam opcje, że prawdopodobnie niewidzialna bestia wyłącza świadomość innym ludzią i prawdopodobnie wtedy za innych ludzi mówi i/lub robi Ci różne rzeczy (mam opcję, że prawdopodobnie niewidzialna bestia tak potrafi i mam opcję, że prawdopodobnie tak robi). Mam też opcję, że niewidzialna bestia potrafi sterować ludzmi w taki sposób by powiedzieli (i/lub zrobili) Ci jakieś konkretne słowo/słowa i/lub konkretne zdanie/zdania, więc miej opcję, że dana osoba nie powiedziała (i/lub nie zrobiła) czegoś na polecenie niewidzialnej bestii i miej opcję, że niewidzialna bestia nie wyłączyła danej osobie świadomości by coś Ci za daną osobę powiedzieć i/lub zrobić. Prawdopodobnie za pomocą wydawania innym ludzią poleceń i/lub prawdopodobnie za pomocą wyłączania innym ludzią świadomości niewidzialna bestia może na przykład próbować oszukać Cię, że nieznani Ci ludzie Cię znają, znają informację z Twojego życia, itp.

Niewidzialna bestia (czyli prawdopodobnie tak zwany bóg) prawdopodobnie odziałuje i/lub prawdopodobnie potrafi odziaływać na cały Twój organizm. Jeśli jesteś na coś chory/chora to prawdopodobnie z powodu niewidzialnej bestii. Jeśli coś Ci dolega to prawdopodobnie z powodu niewidzialnej bestii. Jeśli coś Cię boli to prawdopodobnie z powodu niewidzialnej bestii... .

Twój tak zwany los mam opcję tworzy Ci niewidzialna bestia czyli tak zwany bóg. Miej conjamniej opcję, że nie masz wpływu na swoje życie i miej conajmniej opcję, że nie masz wpływu na życie jakiegokolwiek innego człowieka. Jeśli coś Ci (i/lub innym osobą) w życiu nie wyjdzie to miej conajmniej opcję, że tak musiało być czyli miej conajmniej opcję, że bóg chciał, żeby Ci (i/lub innym osobą) to coś nie wyszło i miej conajmniej opcję, że wszystko jest tak jak bóg (niewidzialna bestia) chce żeby było.

Dodam, że bóg prawdopodobnie steruje pogodą i, że bóg prawdopodobnie steruje urządzeniami elektronicznymi.

Chciałem by ten tekst był krótki, więc się nie rozpisywałem.

Informuję, że nie będę komentował żadnych ewentualnych komentarzy dotyczących tego tekstu.

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium