Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Relacja o ID #687, wysłana przez Blackangel91

Data obserwacji: nie podano
Co zaobserwowano (przybliżona kategoryzacja): duch
Miejsce dokonania obserwacji:
Otóż od małego często mam do czynienia z różnymi nadprzyrodzonymi zjawiskami.Jako mała dziewczynka zawsze bałam się wejść do jednego z pomieszczeń w moim domu, bo czułam że ktoś tam jest oraz widziałam np. na ulicy ludzi-wyglądających normalnie, nie różniących się od innych-lecz gdy szli koło jakiegoś drzewa czy latarni dosłownie nie było po nich śladu. Gdy zaczynałam wchodzić w okres dojrzewania wszystko się nasiliło-miałam silne przeczucia że ktoś mnie obserwuje w wyżej wspomnianym pomieszczeniu-czasem to było tak silne,że nie byłam w stanie do niego wejść, czułam tam mnóstwo złych/negatywnych emocji i że ktoś jest tam na mnie wściekły i może mnie skrzywdzić...miewałam też wtedy wizje,czasem budziłam się w nocy i patrzyłam jak kołdra sama zsuwa mi się z nóg w róg łóżka(ta sytuacja zdarzyła się tylko kilka razy). Jednak od roku 2006 wszystko jakby się ustabilizowało i wyostrzyło,może zabrzmi to dziwnie ale początkiem tego stanu była śmierć mojej sąsiadki która była mi bardzo bliska.Byłam wtedy na koloni. W nocy kiedy zmarła nie mogłam spać, ale w pewnym momencie dosłownie jak na komendę -zasnęłam...rano,gdy sie przebudzałam obudziłam moje współlokatorki słowami "coś jest nie tak, stało się coś złego"...powtarzałam to na okrągło,sama nie wiem czemu. Cały dzień czułam że coś złego sie stało...wieczorem rozmawiając z mamą,zapytałam czemu ma taki dziwny głos. Z początku nie chciała mi powiedzieć, ale w końcu wyjawiła że w nocy zmarła moja ciocia z sąsiedztwa. Od tamtej pory mam wyraźne wizje,przeczucia i "prorocze sny"-wszystko sie sprawdza. Najczęściej widzę takie rzeczy jak ciężka choroba,rozstanie czy śmierć. Od czasu tej koloni z 2006 roku przewidziałam takie zdarzenia jak śmierć ojca mojej koleżanki z klasy, wypadek w którym uczestniczyłam wraz z rodzicami(zginą motocyklista), śmierć kolegi mojego taty, raka u mojego dziadka, i wiele innych rzeczy...do tej pory widuje różnych ludzi którzy nagle znikają mi z oczu...Czuję także obecność duchów-potrafię czasem stwierdzić w którym miejscu jest duch, jakiej płci, oraz powiedzieć o jego emocjach (nie słyszę ich głosów, ale porozumiewają sie jakby za pomocą emocji i uczuć).
nie wiem czy przyda sie to w jakiś sposób serwisowi, najbardziej zależy mi na skontaktowaniu sie z osobami które maja podobne "dolegliwości" lub z kimś kto mógłby mi pomóc uporać się z tym. Serdecznie pozdrawiam.

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium