Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Relacja o ID #603, wysłana przez Howser

Data obserwacji: 21.11.09
Co zaobserwowano (przybliżona kategoryzacja):
Miejsce dokonania obserwacji: Parking samochodowy na osiedlu
Witam.
Wczoraj z rana tj 7.28 wróciłem z bratem z pracy parkując autko przed blokiem na wprost żywopłotu. Po krótkiej wspinaczce na 3 piętro, zasnąłem zmożony snem. W tym czasie moja mama wyszła z psem na spacer, już w drzwiach klatki schodowej rzuciło jej się w oczy, ze zostawiłem auto na światłach. Żeby było ciekawiej, twierdzi że światła świeciły tak jak świecą mijania i wyraźnie widziała że halogeny też świecą ... Zadzwoniła domofonem, żeby ktoś jej zrzucił klucze to je wyłączy... Po chili ojciec podszedł do okna zobaczył że faktycznie świecą światła, więc zszedł żeby je wyłączyć ( w tym czasie mama poszła dalej z psem), gdy dotarł na dół zobaczył ze światłą nie świecą. Przyszło mu więc do głowy, ze może mam jakieś zwarcie w instalacji. Otworzył drzwi zobaczył ze pokrętło świateł było wyłączone, co jeszcze bardziej umocniło go w tym przekonaniu... W czasie kiedy ojciec schodził na dół do auta, do okna podeszła moja siostra, która twierdzi że też widziała zapalone światła. Jednak nie pamięta czy halogeny też świeciły, na pewno widziała że świecą mijania.
Po powrocie ojca do domu zerknął czy przypadkiem znów się nie włączyły, ale nie, nic nie świeciło...
Pewnie nic nadzwyczajnego w tej historii by nie było, ale muszę dodać, że po pierwsze światła mijania które wyraźnie widziała cała trójka zaświecą tylko po przekręceniu stacyjki, a kluczyków w stacyjce nie było tym samym nie była przekręcona. Druga sprawa, mama i ojciec widzieli że halogeny jak i przeciwmgielne też świecą silniejszym światłem niż mijania. Tu już w ogóle sprawa jest jeszcze bardziej dziwna, bo do tej pory jeszcze nie udało mi się znaleźć nikogo kto by mi podłączył te halogeny, czyli że obecnie nie są w ogóle podłączone że żadnej instalacji.

Niestety nie było mi dane tego doświadczyć, gdyż spałem po nocce, jednak całe zdarzenie widziało 3 osoby i wszyscy się zarzekają że światła świeciły. Gdyby to widziała tylko jedna osoba, mógłbym twierdzi że coś się przewidziało, ale w tym wypadku? Morze to jakaś forma ostrzeżenia ???
Czy ktoś z Was miał styczność z podobnymi historiami ???

Dodam na koniec jeszcze, że dzisiaj 22.11.09 do mieszkania próbował wlecieć ptak. Najpierw od strony balkonu latał przed oknem, później od strony kuchni uderzył w szybę. To zdarzenie widziała tylko moja mama.
Historia z ptakiem, ponoć oznacza złe wieści w najbliższym czasie.

Czy oba zdarzenia mogą być ze sobą powiązane, i jest to swego rodzaju forma jakiegoś ostrzeżenia?

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium