Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!



Możesz też kupić u nas reklamę!





Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Relacja o ID #463, wysłana przez Adam T.

Data obserwacji: nie podano
Co zaobserwowano (przybliżona kategoryzacja): ufo
Miejsce dokonania obserwacji: Srebrna Góra, woj, Dolnośląskie, Polska




Pierwsza obserwacja: Była ciepła noc, wyszedłem z domu nie pamiętam po co. Od razu po wyjściu zobaczyłem jak nad moją głową leci coś, jakieś 40-60 metrów na demną, bardzo cicho bez żadnego głosu. widziałem jasny biały tak jakby pokład, od czasu do czasu mrygały światełka aż w końcu straciłem po jakiejś chwili go z oczu.

Druga obserwacja: Dzień po południu, grałem sobie wtedy na komputerze u mnie w pokoju była siostra, kiedy nagle spytała się mnie "co to leci to samolot?" ja się popatrzyłem, i co się okazało UFO! krzyknąłem zawołałem mamę. Leciał bardzo nisko, bardzo cicho, był biały udało mi się go zobaczyć przez około 3 sekundy przez teleskop, zobaczyłem jakieś takie ciemne okna, małe. Byli równierz inni świadkowie, którzy grali sobie na boisku ale kto to był to nie wiem krzyczeli UFO UFO!

To że nie pamiętam dokładnie daty nie oznacza to, że nie widziałem tych spodków, nie mam na to żadnych dowodów ale zdobędę przy innej okazji i na pewno napiszę coś znowu pozdrawiam.





SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium