Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Relacja o ID #1647, wysłana przez Witek

Data obserwacji: 2.10.2017
Co zaobserwowano (przybliżona kategoryzacja): duch
Miejsce dokonania obserwacji: Perth WA
Miałem niedawno dziwne zdarzenie. Jechałem autostradą z żoną i na świetlnych tablicach informacyjnych przeczytałem, że przed nami jest wypadek i będą korki. Pomyślałem żeby zjechać z autostrady i objechać mniejszymi ulicami, ale jakoś, nie wiem dlaczego, nie zjechałem i w rezultacie znalazłem się w korku. Przez jakieś 20 minut toczyliśmy się 5 km na godzinę, aż dojechaliśmy do miejsca wypadku. To, co zobaczyliśmy było straszne. Biała półciężarówka kompletnie zmiażdżona i przykryta z wierzchu plandeką żeby nie było widać tego, co się tam stało. Pomyślałem, że na pewno nikt nie przeżył i zrobiło mi się smutno tak, że naleciały mi do oczu łzy.

Kilkaset metrów dalej korek się skończył i w tym momencie odebrałem że w aucie razem z nami jest duch tego człowieka, który się zabił. I co ciekawe, to odczułem, że jest szczęśliwy. Powiedziałem to żonie i ona mówi, że gdy zobaczyła to rozwalone auto to zaczęła się modlić i mówi, że też czuje jego obecność. Mówi, że aż ją ciarki przechodzą. Ja też czułem, ciarki po całym ciele i coraz mocniej odbierałem jego olbrzymią radość. Żona czuła jego spokój. Jechaliśmy tak jeszcze przez chwilę i nagle ona mówi, że już go nie ma, że odszedł do nieba. W tym momencie też to poczułem.
Wiem, że był to dobry człowiek i jego śmierć była tym, czym miała być. Odejściem do lepszego świata. Po prostu wykonał na tej planecie swoje zadanie i jego czas się skończył.

Odchodząc pozostawił nam swoją radość i spokój jako podziękowanie za naszą troskę i modlitwę.

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium