Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Właśnie nadajemy audycję na żywo! Gorąco zachęcamy do słuchania
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Tamara Jermakowa-Szymańska, Grzegorz Szymański - OCZYMA MEDIUM. Skazani na śmierć


Dodał: administrator, 2018-04-30 19:27:20
UWAGA: Ten materiał został dodany przez jednego z użytkowników. Redakcja Radia Paranormalium nie ponosi za niego odpowiedzialności. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że ten materiał nie powinien się tu znaleźć, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.
Relacja ze spotkania w Księgarni Galerii "Nieznany Świat" z Tamarą Jermakową-Szymańską i Grzegorzem Szymańskim, autorami książki "OCZYMA MEDIUM. Skazani na śmierć. Inkaski ślad niedzickiej legendy". (Warszawa, 12.10.2016).

Przypomnijmy, że temu absolutnie niezwykłemu tomowi, stanowiącemu efekt wielomiesięcznej pracy reportera i znanej jasnowidzki, „Nieznany Świat” w numerze październikowym przyznał – wspólnie z JĘZYKIEM CUDÓW Amelii Kinkade – tytuł KSIĄŻKI ROKU 2016. https://nieznany.pl/pl/p/Skazani-na-smierc.-Inkaski-slad-niedzickiej-legendy/9472

Fascynujące dzieje Inków w Polsce, związane z zamkiem w Niedzicy, znamy z książek znakomitego reportażysty i pisarza Aleksandra Rowińskiego: "Pod klątwą kapłanów", "Przeklęte łzy Słońca" oraz "Dreszczowce zamku Dunajec". W ramach przeprowadzonego reporterskiego śledztwa wielu faktów nie udałoby się jednak ustalić, gdyby nie pomoc Tamary Jermakowej – niezwykle silnego medium. Z czasem ta praca tak wciągnęła jasnowidzkę i jej partnera – Grzegorza Szymańskiego, że na własną rękę podjęli kolejne tropy. W efekcie powstała książka OCZYMA MEDIUM. Skazani na śmierć, która odkrywa kolejne zasłony w czasie i przestrzeni. Pojawiające się szokujące zwroty akcji sprawiają, że mamy tu do czynienia z niemal historycznym kryminałem! Odbywamy bowiem niesamowitą podróż w odległą przeszłość, w której przewodnikiem są paranormalne odczyty medium. W efekcie współpracy jasnowidzki oraz dziennikarzy towarzyszymy im w chronologicznej rekonstrukcji autentycznych wydarzeń, ukazujących udział polskiego szlachcica Sebastiana Berzewiczego w powstaniu Tupaca Amaru II w Peru, jego ucieczkę do Polski wraz z córką Uminą – po matce inkaską księżniczką – i wnukiem Antonio, spadkobiercą królewskiego tronu, oraz grupą zaufanych Indian.
To spotkanie dla wszystkich, którzy lubią zagadki przeszłości i sensacyjne wątki, a zarazem szukają potwierdzenia tego, jak wielka jest siła naszego umysłu. Wspomniana książka stanowi zaś bezsporny dowód realnego istnienia fenomenu, dzięki któremu mocą ducha jesteśmy w stanie przekraczać granice czasoprzestrzeni.
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Tagi
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium