powiększenie ust szczecinNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Czy SETI nawiązała kontakt z istotami pozaziemskimi?


Dodano: 2006-07-03 22:00:00 | Wyświetleń: 21372 | 🕑 Odłóż na później
...Odnosząc się do wypowiedzi Dr. Stevena Greer, SETI odebrała wiele pozaziemskich sygnałów. Informacja ta, jak powiedział Greer, została potwierdzona przez członków programu SETI.

To jest zapis tego co powiedział Greer na ostatniej konferencji:

"Mamy potwierdzenie - i nie zamierzam podawać nazwiska tej osoby, ponieważ staramy się namówić ją, aby ujawniła swoje dane - ale jeden ze starszych członków projektu SETI, którym jest Carl Sagan, potwierdził, że odebrano wiele pozaziemskich sygnałów" - powiedział Greer.

"Jednakże teraz otrzymują ziemskie sygnały, prawdopodobnie z NRO lub NSA próbujące zagłuszać te "pozaziemskie", co sprawia, że sa bardzo sfrustrowani."

Greer kontynuował: "Pytanie brzmi, dlaczego projekt SETI, sponsorowany przez Paula Alana, współzałożyciela Microsoftu, nie przedstawia osobiście tych informacji? Czuje się z tym niezbyt dobrze, wyłączająć fakt, że opinia publiczna musi wiedzieć, że nasz wysiłek, który spotkał się z wielkim zainteresowaniem głównych mediów, został aktualnie potwierdzony, z dwóch wewnętrznych źródeł, że odebrano pozaziemskie sygnały. Potwierdzono, że nie są one ziemskiego pochodzenia, sygnały te wzrastają w częstotliwościach i liczbie.

Dr. Steven Greer jest 'szefem' organizacji "Disclosure Project" (Projekt Ujawnienia), organizacji, która nie czerpie żadnych dochodów, zawierająca ponad 500 dawnych wojskowych, pracowników rządu, agentów wywiadu, zajmująca się przedstawianiem i rejestrowaniem doświadczeń związanych z obcymi i ich technologią.

Od Konferencji "National Press Conference 2001", która zobaczyło miliony ludzi na całym globie, Steven Greer przedstawił nam się jako autoryrtet w przekazywaniu prawdy o istotach pozaziemskich.

Zobaczcie fragment wideo z konferencji, gdzie Greer mówi o SETI i odebranych sygnałach:

http://www.alienvideo.net/seti-makes-contact.php

Tłumaczenie: Eurycide
www.paranormalne.pl

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


 • maciek (2008-08-27 02:51:17) #724   ❗❗❗
  Skoro je odebrali,to jakie to były sygnały?!

  Odpowiedz
 • IteratorZX81 (2008-09-04 10:25:14) #800   PW   ❗❗❗
  Niestety nie mogą tego powiedzieć. Termin jest wyznaczony na dość symboliczną (dla nas, ludzi datę). Zresztą tyle czekaliśmy, to i te kilka lat możemy poczekać. A NSA, CIA i inne "pier**l-ej" nic nie będą w stanie zrobić. Postarają się o to. Pojawią się masowo jednocześnie wysyłając zdezorientowanym ludziom uspokajające sygnały drogą RTV, możliwe też, że za pomocą Internetu zastępując najpopularniejsze strony świata, oczywiście stronami w języku wskazanym przez domenę najwyższego poziomu.

  Odpowiedz
 • jawka (2009-02-12 12:11:50) #2278   ❗❗❗
  możliwe że kontakt został nawiązany,lecz ile byłozdjęć z modelami ufo i połołowa z nich to fikcja.ufo (kosmici ) przylatują na ziemie od setek lat, za czasów ludów prekolumbijskich, na niekturych tabliczkach widniały wizerunki rónych maszyn wykorzystywanych współcześnie np. helikopter

  Odpowiedz
 • Jacob (2009-08-27 12:55:09) #3745   ❗❗❗
  Taka ciekawostka. Te niby ufo helikoptery i samoloty to tylko zbieg okoliczność.To były zwykiłe napisy naniesione na drugie.W ten sposób mogły stworzyć dziwny rysunki które przypominają nasze wspólczesne maszyny.

  Odpowiedz
 • Grecku (2010-06-25 17:46:25) #5171   ❗❗❗
  Pie*do*isz Jacob aż głowa boli...Wszystkie dowody sa zatajane...

  Odpowiedz
 • antek (2010-12-10 11:18:41) #5874   ❗❗❗
  Gdyby ktoś miał pewny dowód na istnienie obcych cywilizacji to ległyby w gruzach wszystkie religie!Nowego znaczenia nabrałoby powiedzenia:"Królestwo niebieskie","Moje królestwo jest nie z tego świata"oraz ludzie poznaliby co to jest "Chwała Boża zstąpiła "!

  Odpowiedz
 • Grodzio (2011-12-12 10:44:47) #7088   PW   ❗❗❗
  SETI znalazła tez 3 obiekty lecące ku ziemi-mają za rok w grudniu 2012 wejść na orbitę.
  Starczy w google wpisać "3 obiekty lecące ku ziemi"

  Odpowiedz
 • Michał (2012-06-09 10:38:03) #7461   ❗❗❗   📧
  Do "antek": Dlaczego miałyby legnąć w gruzach wszystkie religie? A czy w Biblii jest napisane, że Bóg stworzył TYLKO człowieka?

  Odpowiedz
Tagi
Inne artykuły
z działu Tajemnice kosmosu
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium