Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Brytyjscy naukowcy podważają istnienie zdolności psychicznych - komentarze do artykułu
Komentarze wyświetlam w kolejności od najstarszego do najnowszego
Kliknij tutaj, aby powrócić do lektury artykułu

Komentarze do artykułu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 1, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
  • kar-dar (2012-05-20 11:48:56) #7437   PW   ❗❗❗
    Heh moim zdaniem trochę źle tytuł tematu napisany , z tego co wyczytałem to tak na ludzki rozum badali czy hehehe powiedzmy człowiek może widzieć z wyprzedzeniem coś jak przewidywanie czynności lub przyszłości , ja osobiście też mam małe zastrzeżenia co do takiej umiejętności psychicznej ale nie mówię że nie może istnieć , natomiast co do tematu to to jest tylko jedna z umiejętności psychicznych a są jeszcze np.Telepatia itd więc ***o udowodnili a takie eksperymenty nie mogą oddać samych zdolności psychicznych , fajne jest to że mózg ludzki jest nie zbadany a potrafi tak wiele więc wyobraźmy sobie że każdy z nas umiałby wykorzystać tylko skromne 50% po 25% z każdej półkuli a cotam zaszalejmy 70% co daje 35% na jedną połowę wyobraźcie sobie , kiedyś oglądałem Nie do wiary program chyba na TVN był tam koleś z chorobą nie pamiętam nazwy (miał sparaliżowaną czy uszkodzoną jakąś połówkę tylko niwiem jaką) potrafił zapamiętywać tekst obojętnie jaki po jednokrotnym przeczytaniu i potrafił powiedzieć-wyczytać w myślach datę urodzenia indywidualnej osoby kim by nie była ciekawa umiejętność , gdzieś czytałem że to brednie o tym procentowym wykorzystywaniu mózgu że podobno cały mózg człowiek wykorzystuje może i prawda ale to musi być żałosne wykorzystywanie i przepływ danych że ho ho !

    Odpowiedz
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 1, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium