Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Relacja o ID #798, wysłana przez slawilasz123

Data obserwacji: 13.08.2011 godzina 1 obserwacji 22:34 godzina 2 obserwacji 23:40
Co zaobserwowano (przybliżona kategoryzacja): ufo
Miejsce dokonania obserwacji: Lubomierz
1 obserwacja- szliśmy z kolegą na festyn w lubomierzu, a nagle w powietrzu (dość wysoko) leciało coś okrągłego podswietlane baardzo mocno pomarańczowym swiatłem, poruszało się dość wolno po czym nagle światło zaczęło powoli robić się coraz słabsze i słabsze i nagle znikło.
2 obserwacja - wrócilismy do domu, oczywiscie nikt nam nie uwierzył że to widzieliśmy, bo było ciemno i nie mieliśmy żadnej profesjonalnej kamery żeby to nagrać, a kamera w komórce tego nie widziała bo ten obiekt był zbyt daleko i nie był taki duży. więc idziemy po raz 2 na ten festyn a tu nagle znowu leci to "coś'' pomarańczowe tylko było widać że wyżej bo to swiatło nie było już takie jak wczesniej tylko troche mniejsze.. leci leci i nagle znikneło (nie wleciało w chmurę, bo niebo było bezchmurne ) no i to zignorowalismy, ale kolega do mnie mówi.. -patrz widzisz tam takie czarne ? a ja mówie -no tak, cos tam jest.. no i było, po prostu nie wiem jak to opisac, było bardzo ciemno i ledwo to widzielismy ale to było OGROMNE, na początku myslelismy ze to jakaś kometa spada w dół, ale nie było żadnego ognia za tym obiektem , niczego nie było.. poprostu cały czas stałą predkością spadało w dół i robiło się coraz wieksze, aż zniknęło za horyzontem (wyglądało jakby wylądowało w lesie który tam był)..
wiem, pewnie weźmiecie nas za wariatów, albo alkocholików którzy mają już jakieś zwidy.. ale widzielsmy to i nie wiemy co to jest, naszym zdaniem to było ufo.
przepraszam za ortografie itd. ale pisałem to na szybko, i nie zwracałem uwagi na błędy.. mam nadzieje że nam uwierzycie.

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium