Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Ruiny 7000-letniego miasta odkryto w egipskiej oazie - komentarze do artykułu
Komentarze wyświetlam w kolejności od najstarszego do najnowszego
Kliknij tutaj, aby powrócić do lektury artykułu

Komentarze do artykułu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 5, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
 • Parapsycholog (2008-06-24 23:26:10) #337   ❗❗❗
  Zobaczcie , przez 7000 lat ludzkość tak szybko ewoluowała, aż się boję co będzie za kolejne 7000 lat, gdy jeszcze wszechświat by istniał, co jest oczywiście niemożliwe - wielki wybuch jest wprost proporcjonalny do wielkiego zapadu materii.

  Odpowiedz
 • Obserwator (2008-10-12 18:22:18) #1111   ❗❗❗
  50 lat temu co było, i co jest teraz, a co będzie za 50 lat, 100 lat itp, nasza ewolucja i cywilizacja rozwija się, a co za tym idzie? zanieczyszczanie naszej Planety, ciekawe co będzie pierwsze ? zapad materii?, zatrucie się na naszej Planecie? czy poziom naszej ewolucji pozwalający zamieszkać na innej Planecie, wystarczy rozejrzeć się dookoła, więcej Ludzi nie interesuje ochrona naszego środowiska, zanieczyszczanie idzie szybciej niż technika.

  Odpowiedz
 • Parapsychol (2009-01-27 15:49:18) #2116   ❗❗❗
  ja powiem jedno... to nie UFO, zapad materii, zatrucie się na naszej Planecie i nic takiego nie spowoduje naszego zniknięcia my się sami wybijemy przez technologię, robotykę (coś jak w Terminatorze) i bomby atomowe. Czym człowiek jest bardziej cywilizowany tym chce więcej i więcej a człowiek w przeciwieństwie do układu słonecznego(teraz ma ok 500000000 lat) pożyje może z 20000 lat zanim zginie zabity przez samego siebie

  Odpowiedz
 • Marych (2009-04-09 20:08:15) #2746   ❗❗❗
  Zgadzam się z Parapsycholem
  Wątpie żebyśmy zgineli od jakiegoś meteorytu, inwazji obcych albo coś w tym stylu. Przez naszą głupote zabijamy się codziennie nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Do naszego upadku tylko i wyłącznie przyczyni się nasza głupota!!!!! Po kiego "grzyba" potrzebne są nam wojny ?????? kase władowaną w zbrojenia można by przeznaczyć na badania które pozwolą nam jak najmniej ingerować w naszą planete. Chcemy być coraz wyżej i wyżej, a zapominamy że upadek z dużej wysokości boli najbardziej.

  Odpowiedz
 • greg (2012-12-10 00:38:47) #7676   ❗❗❗
  to wszystko wina Szarych. Oni robia wszystko aby przejac wladze nad planeta, dlatego wladze sprzedaly sie jak tanie dziw*i. to co sie dzieje na naszych oczach to jedna wielka mistyfikacja rzeczywistosci. Szaraki sa sprytni a ludzie ogluszeni tv i otumanieni GMO. Coraz mniej w nich empati, wspolczucia, uczuc i emocji! Stajemy sie prawie jak roboty. Praca ktora nas doluje, zycie na kredycie. Ciagle zabiegani. Bez przemyslen, medytacji...

  Odpowiedz
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 5, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium