Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY

Komentarze do artykułu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 22, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
 • pilot38 (2008-11-05 17:48:17) #1271   ❗❗❗
  Dlaczeg istota pozaziemska miała by być ojcem tego dziecka, ale może np.jakieś stwożenie żyjące w tamtych czasach może kiedyś istnaiał gatunek bardziej inteligentny i rozwinienty niż luudzie?

  Odpowiedz
 • gość (2008-11-17 19:24:04) #1380   ❗❗❗
  niewiadomo ja osobiście nie wierze że ojcem dziecka była istota pozaziemska ale może istnialy kiedyś jakieś inne , skarłaciałe gatunki ludzkie które wymarly jak ta stara cywilizacja po której znależli szczątki

  Odpowiedz
 • wixi (2009-01-02 20:17:07) #1861   ❗❗❗
  to po prostu czaszka zdeformowana przez chorobę/ułomność. to dalece bardziej prawdopodobne niż "dziecko kosmity". właściwie jak można podejrzewać, że to jest efekt mariażu człowieka z kosmitą, skoro nie ma żadnych dowodów (prawdziwych i przekonujących) że oni w ogóle istnieją. ale wiem dlaczego-bo nie istnieją :)

  Odpowiedz
 • Anka (2009-02-13 17:42:50) #2300   ❗❗❗
  Pięknie, kurde, pięknie... panna zabrała szkieletowi czaszkę i teraz w tej jaskini straszy...

  Odpowiedz
 • (2009-02-20 18:44:41) #2380   PW   ❗❗❗
  Mam kilka hipotez na ten temat ale w ŻADNYM RAZIE nie popieram pilota38 ! Człowieku w jakich tamtych czasach ?! Przecież to były 20 lata XX wieku ! Owszem mógł to być kosmita lub jego dziecko ale ta odpowiedź według mnie nie jest w tym przypadku . O wiele bardziej prawdopodobne jest że człowiek a raczej szkielet był dotknięty mutacją genetyczną lub jakimś nieznanym jeszcze schorzeniem!
  Proszę Ivelliosa o kontakt gdyż piszę książkę na temat UFo i paleoastronautyki , mam 12 lat.

  Odpowiedz
 • ... (2009-03-15 16:55:55) #2541   ❗❗❗
  Nie rozumiem,dlaczego Eryk ''Wszechwiedzący'' chwali się,że pisze książkę,następnie podając zbędny w tym temacie wiek.
  Leczysz kompleksy?Chciałeś się popisać?Jestem parę lat starszy od ciebie,ale wątpię czy dorównałbyś inteligencją komukolwiek wypowiadającym się na tym forum.

  Odpowiedz
 • futurman (2009-06-14 17:01:30) #3128   ❗❗❗
  wystarczy mutacja tylko jednego genu żeby znacznie zmienić wygląd człowieka. Genów odpowiedzialnych za wygląd jest niewiele. Jednakże jak już będziemy znać DNA tego człowieka mozna by go sklonować i stworzyc nowy gatunek. Może byłby inteligentniejszy od czlowieka dzięki większemu muzgowi. należy jednak pamiętać że pojemność mózgu u ludzi waha się między 1000cm3 a 2000cm3

  Odpowiedz
 • (2009-06-17 21:47:13) #3196   PW   ❗❗❗
  Po to podaje wiek abyście nie wyśmiewali się ze mnie, nie znając mojego wieku, ktoś mógł by pomyśleć że mam 40 lat i mnie wyśmiać, poza tym ... nie wiesz jaki mam iloraz inteligencji i nie możesz twierdzić przez to że nie dorównałbym nikomu na tym forum... Pozdrawiam!

  Odpowiedz
 • MaXXioR (2009-06-16 15:46:27) #3211   ❗❗❗
  schorowane dziecko.
  www.youtube.com/watch?v=JlDy_4YsN2E

  Odpowiedz
 • fantasmagoria (2009-06-23 06:27:33) #3270   ❗❗❗
  eryku "wszechwiedzący", samo twoje zachowanie świadczy o tym, że masz jakiś kompleks/inny problem i że nie robisz nic innego tylko właśnie próbujesz się dowartościować...

  Odpowiedz
 • fantasmagoria (2009-07-23 13:22:45) #3448   ❗❗❗
  (też do eryka) Poza tym w latach 20. ZNALEZIONO ten szkielet a nie urodziło sie takie dziecko, te kości nie mają 90 lat:/ a kto wie, jakie stworzenia zyły parę tysięcy lat temu czy jeszcze wcześniej, w końcu nie wiemy na ten temat wszystkiego

  Odpowiedz
 • MichalPoznań (2009-07-29 22:19:47) #3543   ❗❗❗

  Od pewnego czasu interesuję się UFO-logiom , i gdy przeczytałem ten niezwykły artykuł przyszła mi niesamowita myśl :
  na pewno słyszeliście o porwaniach ludzi przez obcych
  Obcy mogli porywać ludzi i mutować gatunki , kości ludzkie zbudowane są głównie z wapnia , nie wiadomo tylko z jakiego materiału zbudowane są kości obcych . Gdy przeprowadzano anonimową sekcje zwłok w strefie 51 , amerykanie zapomnieli przeprowadzić sekcji zwłok i wykazać skład kości obcych .  Odpowiedz
 • Mery (2009-12-23 13:45:36) #4328   ❗❗❗
  ja osobiście uważam, że czaszka owego dziecka została zdeformowana przez jakąś nieznaną chorobę, lub może należy do jakiegoś gatunku, ktory jeszcze nie został odnaleziony/zbadany. Te dwie hipotezy wg. mnie są najbardziej pawdopodobne, a wszystko zależy od tego, kiedy dziecko żyło.
  Fakt faktem, że dziecko miało większą pojemność mózgową niż zwykły człowiek. Jedni pomyśleliby, że to jest niezbity dowód na to, że jest to czaszka kosmity, jednak mnie właśnie skłoniło to do stwierdzenia, iż jest to czaszka jakiegoś pradawnego gatunku. W celu wyjaśnienia powiem, że nasi przodkowie, mieli większe mózgi od nas, lecz nie znaczy to, że byli mądrzejsi. Owa inteligencja zależy od pofałdowania mózgu (prosto mówiąc). Wg. mnie to właśnie świadczy o tym, jak już wcześniej pisałam, iż jest to czaszka pradawnego człowieka z jakimś schorzeniem.
  Pozdawiam, Mery :D

  Odpowiedz
 • Beowulf (2010-01-22 22:15:19) #4470   PW   ❗❗❗
  fantasmagoria, możemy natomiast wysuwać wnioski...

  Odpowiedz
 • RemesPub (2010-03-16 00:00:21) #4684   ❗❗❗
  Eryk Wszechwiedzący: Czlowieku jak ty mozesz ksiazke czytac, skoro nawet tego artykulu nie zrozumiales.
  W latach 20 XX wieku znaleziono ta czaszke, a ta "istota" zyla 600 lat temu.
  Przeczytaj dokladnie zanim zaczniesz prawic swoje madrosci, twoj nick swiadczy o twoim niedowartosciowaniu.
  Idz sie lecz do psychologa zanim bedzie za pozno, powaznie ci mowie, bo masz problemy widze, ksiazke piszesz....tja

  Odpowiedz
 • Zaciekawiony Erykiem (2010-04-27 22:12:22) #4858   ❗❗❗
  Eryku napisałeś już te książke? daj nam wszystkim poczytać. Masz już 13 lat, sędziwy wiek dla takiego "mózgu". pff

  Odpowiedz
 • Olafek (2010-05-02 01:42:32) #4878   ❗❗❗


  Nikt nie zwrócił uwagi na to, że:

  - jak ta dziewczyna mogła sobie od tak wywieźć przez granicę do Stanów czaszkę ???
  - trzymała w domu czaszkę jako PAMIĄTKĘ? A co to jest, muszelka z Bałtyku żeby trzymac jako suwenirę? Makabryczne!
  - w końcu czacha trafia do kogoś,kto zupełnie przypadkowo zajmuje się UFO ...
  - skąd pielęgniarka położna, w dodatku z zaledwie kilkuletnim stażem ma rozległą wiedzę na temat deformacji ludzkich ??? Nawet położna przyjmująca na świat aAmerykanów ... :P

  przecież to się kupy nie trzyyma :(

  Poza tym ten arrykuł jest bez sensu napisany. Niech mi ktoś to przetłumaczy na ludzki:

  "Oczy były według mnie takie, jak u większości ludzi. Istnieją dwa okna do zakazanej wiedzy, co czyni aluzję, że wcale nie jesteśmy tym, czym myślimy, że jesteśmy, i że za życia właściciel tych oczu znał sekrety wszechświata, jakie my, Ziemianie, możemy sobie tylko wyobrazić. Przyglądając się oczom (a właściwie oczodołom), czułem to samo, co musieli czuć ludzie w XVII wieku patrzący po raz pierwszy przez teleskop na rozciągającą się przed nimi nieskończoność, świadomi swojej małej wiedzy o fizycznej rzeczywistości. Czułem to samo, co oni, patrząc na podobną głębokość własnej niewiedzy na temat rzeczywistości biologicznej."

  I ta osoba, narrator który ni z tego ni z owego się pojawia, nagle pyta się ekspertów choć sam dwa akapity wcześniej przedstawiony został jako ekspert od anatomii szkieletów ludzkich.
  Nonsens.

  Odpowiedz
 • Incubus (2010-05-06 00:36:37) #4914   ❗❗❗
  Olafek też mi coś w tym artykule nie pasuje. Momentami za bardzo filozoficzny.
  Mimo tego ta czaszka jednak istnieje.

  Odpowiedz
 • ... (2010-08-05 12:51:25) #5393   ❗❗❗
  Rozkopała grób i zabrała czaszkę "na pamiątkę"?? "Podarował nowożeńcom"?? Czy naprawdę naprawdę esteśmy aż tak zwyrodniałym gatunkiem?!

  ... ale beztroska celników jest całkiem prawdopodobna jeszcze na początku dwudziestego wieku. To wtedy z Egiptu wywożono mumie.

  Natomiast artykuł jest nierzetelny. Po pierwsze i najważniejsze, autor nie podszedł do problemu krytycznie - "moje pierwsze przelotne spojrzenie na "zniekształconą" czaszkę zasugerowało Youngom, że dobrze myśleli, że ich czaszka może pochodzić od istoty pozaziemskiej." Zdecydował o wynikach jeszcze zanim rozpoczął badania. Ponadto, jak sam przyznaje, ten facet nie zna się na tym co mówi, a żaden z rzeczywistych ekspertów na codzień zajmujących się deformacjami ludzkiego ciała nie poparł jego teorii.

  Chętnie dowiem się więcej na temat tej czaszki. W artykule (po drugie) nie ma nawet jednej wzmianki na temat szeregu badań które z pewnością zostały przeprowadzone.
  1.Przede wszystkim datowanie radiowęglowe. Gdzie w artykule jest napisane kiedy żyło to dziecko?? 2.Zabraklo też informacji o tym dlaczego czaszka jest tak lekka. Czy zbadano skład chemiczny kości? Z pewnością.
  3.Czy udało się odnaleźć resztę szkieletu? Czy autor opisuje "zdeformowaną rękę połączoną z jednym z ramion" choć nigdy jej nie widział?

  I, na koniec, język tego tekstu jest koszmarny - do tego stopnia, że w wielu miejscach niejasny i mylący. Zdarzają się też błędy merytoryczne - nie jestem może biologiem, ale coś mi mówi, że skronia nie znajdują się pod kośćmi policzkowymi.

  Odpowiedz
 • antek (2010-12-14 11:11:06) #5894   ❗❗❗
  To nie jest "gwiezdne dziecko".Wystarczy zobaczyć programy w tv na discovery chanel na te szokujące historie a zrozumie się że to zwariowana natura i genetyka.

  Odpowiedz
 • mra (2011-03-26 18:48:02) #6386   ❗❗❗   📧
  To nie możliwe, żeby to była pozaziemska istota. Czaszka jest stosunkowo zbliżona do ludzkiej,a to nie możliwe żeby na jakiejś innej planecie ewolucja postępowała podobnie jak u nas.

  Odpowiedz
 • Michał (2012-04-18 16:10:21) #7378   ❗❗❗
  A właśnie! Są już wyniki testu DNA (na tej stronie są już 3 artykuły) i wywnioskowali, że ojciec nie był człowiekiem! To może byc dowód na istnienie istot pozaziemskich!

  Odpowiedz
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 22, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium