Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

UFO - film z archiwum NASA


Dodał: administrator, 0000-00-00 00:00:00
UWAGA: Ten materiał został dodany przez jednego z użytkowników. Redakcja Radia Paranormalium nie ponosi za niego odpowiedzialności. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że ten materiał nie powinien się tu znaleźć, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


  • William (2009-01-03 01:20:48) #8428 | RAPORT
    Jakie Ufo...ludzie..przecież to cos to komórka czerwona krwi...pod microskopem...to to samo jak pokazują filmy jak zapłądniają komórki jajowe ...sztucznie ....też tam jest taka igła.

    Odpowiedz
  • Capslock (2009-01-21 14:06:56) #8446 | RAPORT
    To nie jest montaż, dzisiaj oglądałem materiał filmowy na innej stronie internetowej... był z polskimi napisami a film o ile dobrze pamiętam był nagrany z pokładu wahadłowca, wypuszczona z niego sonda oddaliła się od niego na około 100mil... wyraźnie na nagraniu było widać mniejsze i większe przesuwające się jasne obiekty... Materiał o ile dobrze pamiętam nazywał się czyś w rodzaju: tajne rozmowy nasa... Tylko że ten materiał filmowy jest pokazany w duży przybliżeniu... zresztą zapłodnienie komórki czy badania nad nią wyglądają zupełnie inaczej i gdyby o była igła była by wbita w przemieszczającą się nad nią komórką prze kilka sekund...

    Odpowiedz
Tagi
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium