Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 20 września 2019
Globalistyczni tchórze oraz pożyteczni idioci
POBIERZ MP3 (119.00 MB) | Premiera: 2019-09-21 | Czas trwania: 02:10:57 | Odtworzone x 1536 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 10, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Ivellios (2019-09-22 16:45:56) #39996   PW   ❗❗❗   📧
  Audycja bez udziału trolli, którzy nota bene przypuszczonym przez siebie DDoS'em sami odcięli sobie możliwość jej słuchania :-)

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (5)
 • Ziombel (2019-09-26 19:31:14) #40007   ❗❗❗
  Denerwuje mnie to że Claude wmawia sobie i innym, że przed DDoSami nie ma żadnej ochrony (a jest i nawet darmowa...) i wpadł na genialny pomysł prowadzenia audycji premium tylko dla słuchaczy którzy wpłacili dotacje i przedstawili mu się z imienia i nazwiska. Śmiechu warte, ten człowiek jest niepoważny. Oczywiście nawet jeśli dojdzie do zrealizowania tego jego pomysłu to stanie się to najprędzej za pół roku, bo tak to u niego wygląda. Ochrona przed DDoSami to dla kogoś średnio rozgarniętego jak Claude maksymalnie 1 dzień roboty, a on już od bodajże 2 lat nie potrafi sobie z tym poradzić, litości...
  I zauważyłem też, że podczas każdej audycji Claude odpowiada na komentarze na paranormalium w taki sposób że pomija ich treść, a atakuje ich autorów z tekstem "nie podoba się? to nie słuchaj"

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • Ivellios (2019-09-27 21:35:34) #40009   PW   ❗❗❗   📧
  Do dzisiejszej Teorii Chaosu jeszcze dwie i pół godziny, a tu już ktoś ddosuje serwer Radia Paranormalium! Słuchacze prawdopodobnie tego nie odczuli, bo strumienie cały czas grają nieprzerwanie, jednak miałem mały problem z dostaniem się do panelu admina. Atak trwa od 20:55 i był skuteczny...przez kilka minut, bo zaraz potem zabezpieczenia antyddosowe w OVH przełączyły VPS'a na "strefę bezpieczną" i tak oto cały atak został ładnie odsiany. Nie przyszło jeszcze powiadomienie o końcu ataku, więc ten pewnie jeszcze trwa.

  Sprawdziłem ile mniej więcej kosztują usługi typu IP booter, stressery, itp. Takie podstawowe "stressery" idą po 15-20 dolarów - wychodzi ok. 60-80 złotych (nie wiem, czy to już z VAT-em czy jeszcze bez). Czyli taki anonimowy ddosiarz, zamiast sobie kupić jakąś pizzę, piwo, czipsy czy choćby abonament w Netfliksie, woli całą tę kasę wywalić na atak, który koniec końców okazuje się krótkotrwały i nieskuteczny :D Co za marnotrawstwo kasy :D

  W sumie to VPS z taką ochroną jak w OVH świetnie by się nadawał do postawienia na nim VPN'a... może pomogłoby to Michałowi położyć kres takim przygodom jak choćby to, co się działo tydzień temu.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium