Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 26 kwietnia 2019
Free energy w 2019 roku
POBIERZ MP3 (127.00 MB) | Premiera: 2019-04-27 | Czas trwania: 03:58:06 | Odtworzone x 1811 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 10, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • marq (2019-04-28 3:37:49) #39446   PW   ❗❗❗
  To nie łamanie prawa internetowego, ale tzw Naruszanie tzw. NETYKIETY".

  Pisząc "Netykiety Internetowej" - co jest błędne - to tak jakbyśmy pia;i masło maślane.

  Netykieta czyli Etykietka, poprawne zachowanie się w internecie - Necie - Rozwijając " Poprawna Etykieta zachowywania się w Necie - Internecie w relacjach wzajemnych internautów czyli aktywnych Użytkowników Internetu...

  Odpowiedz
 • Antares (2019-04-29 16:54:35) #39449   ❗❗❗
  Właściwie jeśli chodzi o wolną energię to nie ma o czym pisać czy mówić. Mehran Keshe już dwa lata temu zapowiedział że penetruje całkiem głęboki kosmos za pomocą swojego samochodu napędzanego czterema niebieskimi magrawami (niebieskimi jak kolor, a nie w znaczeniu niebiańskim), co ciekawe opracował tę technologię zaraz po tym jak rypnęły się sprawy kosmodromu w Ghanie. Na początek był to nasz układ gwiezdny po Obłok Oorta, jak dalej niestety nie wiem, bo nie chciało mi się śledzić tej sprawy, ale przecież Michał ma przecież telefon do kolegów wgłębionych w sprawy osiągnięć Keshe, więc dowiedzenie się szczegółów nie nastręczy mu problemów. Przy okazji chyba z tego wynika że Keshe w swoim samochodzie znacznie przekracza prędkość światła, w każdym razie tak wynika z moich pobieżnych obliczeń. I to nie jest mój trollling, wszystko oparte o twierdzenia "Tesli XXI wieku", tak hołubionego przez Polonię na wyspach.


  I jeszcze dwie elektryzujące wieści spiskowe:

  1. A propos Polonii na wyspach okazuje się, że hrabia-ogrodnik Potocki okazał się TW Markiem, wtyką nie tylko naszego (??) wywiadu wojskowego ale także słupem razwiedki i o to chodziło w przypadku tajemniczego handlu kwiatami wożonymi samolotami naszego wielkiego wschodniego sąsiada. Śmieszne tylko jak teraz Berdowicz pobekuje po kątach i Taratajcio rozmyśla jak Saul w namiocie, obmyślając co zrobić z tym fantem. A taki ładny był, amerykański...

  2. Wszystko wskazuje że ukryte terapie staną się jeszcze bardziej ukryte po tym jak rząd światowy rękoma naszych służb sięgnął dziś po hurtownię Jerzego Zięby. Jeszcze wczoraj Jerzy Zięba opowiadał jak leczył zawał wykałaczką (sic! to znów nie jest trolling!), dziś prokuratura zamknęła mu biznes. Jerzy Zięba broni się że nie sprzedaje produktów leczniczych a tylko suplementy.

  Przy tych wiadomościach ostatnie rewelacje Dariusza - którego nazwiska nie wolno wymieniać, więc podpowiem że jest takie jak mijający właśnie miesiąc - o wampirach z Riese, które wg ostatnich ustaleń pana Dariusza były klonowane z reptilianami brzmią jak banał.

  Pewnie wiele osób może pomyśleć że troluję. Nic z tych rzeczy. Ivo Andrić, jeden z moich ulubionych pisarzy twierdził, że "Na każdej książce stanowiącej prawdziwe dzieło sztuki, można by napisać: „wyjęte z życia mojego i waszego”. A to wszystko powyżej zostało wyjęte z życia polskich kręgów alternatywnych. Świetne dzieło sztuki, szkoda tylko że komedia kołtuńska.

  PS I jeszcze jedno a propos komedii wyjętych z życia czy z innych miejsc. Szef Fundacji N. poza wieloma talentami dotychczas znanymi błysnął jeszcze jednym, to znaczy talentem bycia scenarzystą komedii kryminalnej wyciągniętej ponoć z własnego życia, pod tytułem "Zakopane". Nie chodzi o bynajmniej o stolicę Tatr, a kilka ton złota jakie zakopał był krewny pana Roberta w centrum Warszawy. Proponuję zatem aby na tej fali następną komedią był film pod tytułem "Zdany". I nie chodzi mi o pozytywny wynik egzaminu :-)

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • SkrzydlatyŻmij (2019-04-30 22:53:44) #39455   ❗❗❗
  www.youtube.com/watch?v=pDnbJeKQNgs oświadczenie Jerzego Zięby,
  najlepszy jest fragment o jęczmieniu i pszenicy, co to je zabezpieczono, jako materiał służący do popełnienia przestępstw. To jest po prostu represja i nękanie, sąd go uniewinni, ale co mu krwi napsują, co zdrowia straci... a i pieniędzy po drodze...

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (6)


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium