Lata osa koło nosaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 15 luty 2019
A jednak się kręci! ...i to coraz szybciej!
POBIERZ MP3 (219.00 MB) | Premiera: 2019-02-16 | Czas trwania: 03:59:27 | Odtworzone x 2164 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 37, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • selavi (2019-02-16 23:00:13) #39143   ❗❗❗   📧
  Służby Ci blokują stronę biedaku? Może pierw zrób z nią porządek i wylecz się z paranoi zanim swoją nieudolność zaczniesz zwalać na służby i kosmitów. Masz jakąś megalomanię, że uważasz, że służby Cię gnębią?

  Co do Grygucia, no rzeczywiście świetna alternatywa do żydowskiej propagandy, zamiast niej następna propaganda w postaci katolicyzmu z uwielbianym przez Grygucia klerem. I ta moralność, którą według Ciebie rzekomo posiadają tylko chrześcijanie no ciekawe ciekawe. Oj człowieczku pogubiłeś się całkowicie i wszedłeś z deszczu pod rynnę.

  Odpowiedz
 • selavi (2019-02-16 23:07:48) #39144   ❗❗❗   📧
  Bełkot prawicowców-narodowców w katolickim sosie wypalił Ci szare doszczętnie. Jak chcesz posłuchać porządnych prelekcji z geopolityki to zainteresuj się Sykulskim albo Bartosiakiem a nie podniecasz się zwykłymi szurami z odchyleniem maryjnym pokroju Grygucia czy Brauna.

  Odpowiedz
 • selavi (2019-02-17 0:27:47) #39145   ❗❗❗   📧
  A i jeszcze jedno, historia świta ta odległa jak i ta najnowsza tylko potwierdzają, że najlepszym gruntem dla religii jest ciemnota i zacofanie ludzi i ich pochodna czyli bieda.

  Nie ma kraju na świecie z urzędowo nakazaną religią w którym ludzie byliby radośni, dobrze wykształceni i bogaci.

  Natomiast w Meksyku czy w Brazylii wiara kwitnie w najlepsze a są to kraje biedne oraz cywilizacyjnie zacofane. Podobnie jest w krajach afrykańskich w których chrześcijaństwo w tym katolicyzm odnotowuje przyrost wiernych.

  Rzeczywistości nie da się zakrzyczeć ani zakłamać tak po prostu jest.

  Regiony opóźnione w rozwoju infrastrukturalnym, gospodarczym i intelektualnym w Polsce to miejsca w których odnotowuje się największą demonstrowaną pobożność.

  To by było na tyle podsumowania tych bredni o rzekomym zbawiennym wpływie jakiejkolwiek religii (i proszę gotowych religijnych paradygmatów nie utożsamiać z duchowością czy tym bardziej z moralnością bo to kompletna bzdura i propaganda) na rozwój cywilizacji.

  Odpowiedz
 • /b/ratownik (2019-02-17 3:01:57) #39146   ❗❗❗
  skończże już ekspercie za dychę pluć na ratowników, którzy i tak będą prędzej czy później składać twój tępy tyłek do kupy.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (3)
 • Hidden_Agenda (2019-02-17 12:10:56) #39147   ❗❗❗
  Tylko chrześcijaństwo (rzymski katolicyzm szczególnie) mogą być ratunkiem i odtrutką na NWO, przy czym nie wykluczałbym współdziałania z ludźmi inaczej myślącymi o zapatrywaniach bardziej wolnomyślicielskich czy "alternatywnych", ale odnowionego świata nie zbuduje się bez Jezusa Chrystusa, podobnie jak nie odzyska się pełnej wolności jako ludzkość, choć dla niewierzących może się to wydać paradoksalne

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (4)
 • doselavi (2019-02-17 16:55:53) #39150   ❗❗❗
  selavi (2019-02-17 0:27:47)
  "Nie ma kraju na świecie z urzędowo nakazaną religią w którym ludzie byliby radośni, dobrze wykształceni i bogaci."

  Parafrazując komentarz, nie ma prezerwatywy na świecie w której plemniki były by szczęśliwe, dobrze wykrztałcone i bogate.


  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (11)
 • SkrzydlatyŻmij (2019-02-18 10:21:56) #39155   ❗❗❗
  Michał wspomina o Jerzym Dorze.
  www.youtube.com/watch?v=5nfH55Z2MXI
  Okazuje się, że to jest "foliarz".

  Zajmu się on wytwarzaniem folii barierowych do akumulatorów, za pomocą technologii plazmowej, no i wszystko jasne :)

  Odpowiedz
 • doselavi (2019-02-19 14:19:26) #39165   ❗❗❗
  Oczywiście, chodziło o religie. Tyle, że nie pojmujesz sensu zawartego w tej parafrazie. A przynajmniej tak mi się wydaje.

  Otóż wyjasniam, tak samo jak usunięcie tej opisanej prezerwatywy nie sprawi, że plemniki staną się szczęśliwe, wykształcone, i bogate, to jest pewne, natomiast jest szansa na złapanie trypla. Tak samo usunięcie religii nie sprawi, że ludzie staną się szczęśliwi, wykształceni, bogaci.

  Ludzie są nieszczęśliwi, niewykształceni czy biedni nie z powodu istnienia takiego czegoś jak religia, tylko są:
  - nieszczęśliwy, z setek różnych powodów
  - niedobrze wykształceni, bo się niewłaściwie uczyli, albo wcale
  - biedni, bo są głupi, albo ktoś ich okradł, albo wydali złotówke na przepicie albo ćpanie zamiast na zwiększenie bogactwa albo polepszenie swojego wykształcenia, itp. itd.

  ---

  Podobna sytuacja jest z całą masą innych rzeczy. Weźmy takie produkt absolence. Coś w stylu hej, rozp.. telefon, ale to nie dlatego że na nim siadałem, spadł mi 3x bo mam dwie lewe ręce, zalałem go piwem i umyłem wodą, nie nie, to normalne, problemem jest produkt absolence! Czyli, że co? Zlikwidować religie, korporacje, uwolnić telefony z jarzma absolencu?

  Serio nie ogarniam czegoś, ja mam pięć punktów IQ i broń Boże nie chcę więcej bo zdurnieje całkowicie. Proszę mi wyjaśniać prosto i przystępnie albo wcale bo nie ogarnę.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (9)
 • selavi (2019-02-20 1:30:08) #39176   ❗❗❗
  A tak na serio to nikt z was w tej żydowskiej nagonce nie przejrzał kto najwięcej korzysta i zyskuje na tym, no co się dzieje ze społeczeństwem? nie goni jeden z drugim do kosciułka po schronienie? skąd te nagłe gadki o chrystusku zbawicielu od nwo i żydostwa? Nawet tu są takie zdania. Czy społeczeństwo nie zacieśnia związku z kk? Nikt tego nie widzi? serio? Aż tak naiwni jesteście?

  Odpowiedz
 • se (2019-02-20 18:18:19) #39182   ❗❗❗   📧
  www.wearethemighty.com/robots-that-eat-people

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 10, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium