Bezpieczny Kraków - sprawdź ofertę alarmów!Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 82. Debata Ufologiczna Online: Dotyk Wysokiej Dziwności
Czym jest wysoka dziwność? Co mówi ona o naturze zjawiska UFO? Odpowiedzi na te i inne pytania poszukiwali dziś wspólnie Piotr Cielebiaś (Nieznany Świat) oraz Damian Trela (czastajemnic.blogspot.com), wspólnie z biorącymi aktywny udział w audycji słuchaczami. Dołączyła do nas również legenda polskiej ufologii, Pani Emma Popik. Audycję od strony technicznej obsługiwał Marek Sęk "Ivellios" (Radio Pa... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (161.00 MB) | Premiera: 2017-11-05 | Czas trwania: 02:56:25 | Odtworzone x 2136 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 7, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Jupiter (2017-11-06 9:47:37) #37550   ❗❗❗
  Zgodzę się z myślą przewodnią audycji, że zjawisko ufo jest wielopoziomowe, bliżej nieokreślone i dziwne. Oni (ufo) niby nie krzywdzą świadków, niby pomagają, niby obserwują, niby się nie wtrącają i są "neutralni". Tylko komu pomagają?! Sobie, ludzkości czy planecie? a co jeżeli komuś innemu?! Być może też pewna grupa ludzi na ziemi zdaje sobie sprawę, że "coś tu nie gra" w tym fenomenie, a ufo niekoniecznie musi mieć kryształowe zamiary i próbuje mieszać w umysłach. Ciekawy temat. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • ja (2017-11-06 12:13:00) #37551   ❗❗❗
  tak przyjemnie się słuchało aż smutno że tak krótko a chciało by się więcej, dłużej,pojawił sie Damian Trela to fajnie można go słuchać i słuchać tak jak Piotra,Adama Borowskiego,Arka Kocika,Chrisa Miekine a Ciebie Marku "Iveliosie" do poduszki jak czytasz, skład idealny dla mnie pozdrawiam - Wierny i stały słuchacz.

  Odpowiedz
 • Szarak (2017-11-06 12:45:31) #37552   ❗❗❗
  @ Piotr, 0 : 30 - macie znaną książkę Stoczkowskiego, która jest świetnie napisana, erudycyjna i kompletnie BEZWARTOŚCIOWA. Ci ludzie żyją w swoim hermetycznym światku idei i bardzo często nie mają pojęcia o tematach które poruszają, więc socjologami czy filozofami zajmowałbym sie tylko w aspekcie humorystycznym, jeśli to w ogóle konieczne.

  Odpowiedz
 • kshatriya (2017-11-07 7:09:46) #37562   ❗❗❗
  Obcy pajacują przed nami, rozgrywają teatrzyk tylko po to, byśmy im wierzyli. Udało im się nabrać nas i sprawić, że uznajemy ich za przybyszów z kosmosu...

  Odpowiedz
 • JF (2017-11-07 22:33:30) #37576   ❗❗❗   📧
  Swietna audycja. Jednak konkretne przyklady obserwacji sa jakby blizsze sluchaczom.

  Aspekt folklorystyczny bedzie, mam nadzieje, szerzej omawiany. Temat nietuzinjowy i chyba calkiem szeroki.

  Mnie natomiast prywatnie interesowaly by ponadto informacje o obserwacjach ufo nad terenemi szczegolnonie uprzemyslowionymi. Czy takie zdarzenia maja miejsce regularnie. Jakie moga plynac z tutaj potencjalne wnioski, itd. Poruszylem kiedys ten temat telefonicznie z Panem Damianem Trela a propos obserwacji ufo w Jeleniej Gorze.

  Klaniam sie serdecznie obecnym, bylym i przyszlym prowadzacym i uczestnikom audycji. Doceniam Panstwa wklad w przekaz, aby stworzyc cos na prawde wartowciowego w omawianej materii. Uwazam, ze ta audycja ma wartosc na skale swiatowa i wielu ludzi w innych jezykach z checia by jej posluchalo :)

  Odpowiedz
 • iwanezp (2017-11-12 9:52:51) #37608   ❗❗❗
  Może to jest tak, że te zjawiska nie są spowodowane przsez inną inteligencję ani nie stoi za tym jakaś istota tylko to są nie zrozumiane i nawet nie zauważone obszary naszego własnego kolektywnego umysłu. Coś jak by kody źródłowe naszej świadomości wychodzą na powierzchnię a my nie potrafiąc ich zrozumieć zaczynbamy projektować na nie nasze systemy wierzeć i światopogląd by jakoś to sobie wytłumaczyć.

  Odpowiedz
 • marq (2019-12-15 5:38:02) #40180   PW   ❗❗❗
  Ech napisałem komentarz o Cmentarzu Osoboowickim we Wrocku i monumentalnych grobowcach -Pałacykach Polskich Króli Cygańskich i mi go zjadło ....

  I uwaga Cyganie nie życzą sobie kardynalnie by Ich Przezywać "jakimiś" Romami... Nawet na świeżych grobowcach kiedy zgon nastąpił obecnie kilka dni temu na Tablo Nagrobnym piszą "TU został pochowany Król Cygański Imie i Nazwisko z rodu ..Nazwisko niekiedy dwa i dla szczególnych osób zasłużonych mini opis Osobowy zmarłego.

  Nigdzie ne widziałem napisu Król Romów.

  Cyganie tego by nie przełknęli ... Pamiętajmy o tym w czasach politpoprawnosci i nie bądźmy świętsi od Papieża Król Cygański to Cygański Król a Cygan niższej proweniencji społecznej to Cygan a nie absurdalny "Rom'.

  Tekst co zginął był o czym innym i o tym co wyżej także, ale najlepiej odwiedzić Osobowicką Nekropolię we Wrocławiu sektor gdzie składane są zwłoki Cyganów i ich szczególna obrzędowość w dniu 01/11 szczególnie mimo iż jak większość polaków wyznają Chrześcijaństwo Chrystusowe i widzą się jako część wspólnoty religijnej KRK.

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 7, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium