play-it.plNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Hiperprzestrzeń
Odcinek: 7 października 2017
Po audycji odbyła się Wieczorowa Pora (kliknij tutaj, aby pobrać)
POBIERZ MP3 (128.00 MB) | Premiera: 2017-10-07 | Czas trwania: 02:20:17 | Odtworzone x 1891 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 11, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • pawdem (2017-11-08 15:55:44) #37578   ❗❗❗   📧
  Jak mogę skontaktować się z prowadzącym Hiperprzestrzeń? na stronie radio na fali nic nie działa, odnośniki do galerii, kontaktów itp. są nie aktywne.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (4)
 • Frankie_Stain (2018-04-18 21:19:30) #38221   ❗❗❗
  A co sie stalo z audycja Hiperprzestrzen? Nie nadaje juz? Jesli tak to wielka szkoda, fajna byla :(

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • OrinMan (2019-12-04 13:49:55) #40166   ❗❗❗
  Natrafiłem na taki artykuł w sieci gadzetomania.pl/60446,butelka-keshe-magrav-darmowa-wolna-energia i miałbym pytanie co dalej się dzieje z technologiami Keshe? Pytam tu bo wielu wielu propagatorów (Tomasz Dubij z wideo z linku, Michał Giereś aka Claude mOnet, Marcin z Kildare, xiążę e2rd, yuby) czy sympatycy (Chris Miekina mówiący o sparaliżowaniu statków amerykańskich na Morzu Czarnym i przechwyceniu amerykańskiego drona nad Iranem za pomocą technologii Keshe, człowiek prowadzący Najmniejszą Telewizję na Świecie na YT - niestety nie pamiętam imienia) udzielało się na antenie radia jako prowadzący lub komentatorzy). Co się dalej z tym dzieje? Magravy przestały działać? Z jakiego powodu? Są napędzane dobrymi intencjami, znaczy co - teraz keshyści mają same niedobre? Pyk i nie działa?

  Odpowiedz
 • Antares (2019-12-04 21:38:03) #40167   ❗❗❗
  A myślisz że te "technologie" kiedykolwiek działały? Trzeba było mieć niezłe ptaszki w głowie aby przypuszczać, że Mehran Keshe jest w stanie penetrować głęboki kosmos swoim samochodem napędzanym czterema niebieskimi (niebieski jak kolor, a nie niebiańskimi) magravami. Reszta twierdzeń tego człowieka jest równie sensowna.

  Przyznam, że za czasów proponentów tych pożal się Boże "technologii" zastanawiałem się nad mechanizmem powstania i działania (przynajmniej na początkowym etapie, bo później toczyło się to na zasadzie medialnego alternatywnego multi-level marketingu) tej technologicznej sekty. Przypuszczam, że być może to rodzaj eksperymentu jak swego czasu Ummo w Hiszpanii i Francji i że sam Keshe to tylko słup. Tylko eksperymentu przez kogo prowadzonego i po co, bo przecież nie dla żartu a z jakimiś mrocznymi celami? W każdym razie keshyzm w sensie odpowiadania rzeczywistości lokuję pomiędzy płaskoziemcami a reptilianami. Może nawet reptilianie poruszają się po płaskiej Ziemi pojazdami napędzanymi magravami a dla relaksu popijają gansy :-D

  Trochę śmieszne w tej historii jest to, że rojenia Keshe wkręcić rozmaici zwolennicy teorii spiskowych, badacze teorii alternatywnych i poszukiwacze prawdy. Chciałoby się rzec "medice cura te ipsum" (lekarzu ulecz samego siebie).

  Co do samego Keshe, to obecnie mieszka we Włoszech i kombinuje z rumuńskim pedofilem i międzynarodowym handlarzem żywym towarem Gregorianem Bivolaru. Samo to powinno ci wystarczyć aby wyrobić sobie zdanie o nim. O jego ruchu "naprawy świata" też.

  Odpowiedz
 • Antares (2019-12-08 9:08:19) #40174   ❗❗❗
  @OrinMan

  Małe post scriptum.

  Twórca youtubowej Najmniejszej Telewizji Na Świecie ma na imię Robert, co można usłyszeć podczas 21 Debaty Ufologicznej, gdy opisuje swoje doświadczenia z UFO w Londynie.

  Tu Tomasz Dubij (aka mapet aka Tomek z RNF) uczy Rumunów "technologii Keshe" www.youtube.com/watch?v=yi7Th0NOz54 Organizatorem i animatorem rumuńskiego oddziału Fundacji Keshe jest nikt inny jak właśnie Bivolaru, taki nauczyciel yogi który jest persona non grata między innymi w Indiach timesofindia.indiatimes.com/pdatoi/articleshow/8702536.cms?from=mdr

  Taka ciekawostka - mało osób chyba wie dlaczego Keshe szybko nie zawita do Wielkiej Brytanii, nawet przejazdem. Otóż dlatego że jest tam ścigany za wałki przez tamtejsze władze skarbowe. Obawa była na tyle silna, że nawet nie pojawił się na pogrzebie wlasnej matki, delegując tam żonę.

  Mnie zastanawia jedno - łatwość z jaką sekta Keshe swego czasu chwyciła wśród Polonii zajmującej się naukami alternatywnymi w krajach anglojęzycznych. Chris - New Jersey, USA, Michał Giereś, e2rd - Dublin, Irlandia, Marcin - Kildare, Irlandia, Tomasz Dubij, wzmiankowany wyżej Robert - Londyn, UK, yuby - wtedy (zdaje się - pewien nie jestem) północna Anglia. O dziwo impregnowanym na te banialuki był Cunrad44 (wtedy Londyn, dziś nie wiem), którego oskarżano o sekciarstwo.

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 5, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium