Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 78. Debata Ufologiczna Online: Czy wreszcie poznamy prawdę?
Rozpoczynamy IV sezon debat ufologicznych, w których poświęciliśmy dziesiątki godzin na analizowanie tego tajemniczego zjawiska. W 1. odcinku nowej serii przychodzi pora na trudne pytania, rozliczenia i bicie się w pierś. Czy w ogóle kiedyś poznamy prawdę o UFO? A może to wszystko jednak uganianie się za mrzonkami? Jak musi zmienić się nasze myślenie, abyśmy mogli lepiej pojąć ten fenomen? Dlac... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (213.00 MB) | Premiera: 2017-10-01 | Czas trwania: 03:52:42 | Odtworzone x 2524 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 22, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • marq (2017-10-02 4:07:43) #37317   PW   ❗❗❗
  Chris M.
  = Popieram Cel zainteresowania się WENUS.

  Jest ona bardziej bratnią planeta do Ziemi niżli nasz satelita Księżyc. Ma odwrotne bardzo ciekawe - geometrycznie i matematycznie obroty oraz w dłuższym czasie zatacza / kreśli arcy dziwną niemal fraktalną trajektorię.

  Ma niewiele różniące się wymiary od Ziemi a Merkury mógł dawno temu być jej "Księżycem", który pomału zbliżył się do słońca i pochwyciła go słoneczna "grawitacja"

  Ma tak grubą atmosferę, iż na jego powierzchni mogą panować warunki, które by nas bardzo-bardzo zszokowały (in plus) i możliwym jest że są to warunki do życia wręcz podobnego do naszego kto wie czy nie z "bratnią" nam cywilizacją ludzi /humanoidów.... ??

  Pozdrawiam Chris.

  Odpowiedz
 • marq (2017-10-02 4:25:24) #37318   PW   ❗❗❗
  @Chris M.
  ... cd .. Gdybym miał stawiać własne pieniądze, na której planecie (prócz Ziemi) istnieje inteligentna Cywilizacja, fizjologicznie i biologicznie podobna do naszej w naszym Ukł. S. postawiłbym wszystkie na Wenus ! :) :)

  PS. Wg. struktury budowy naszego US do facto Wenus winna "zamienić się miejscami z Marsem - ale niekoniecznie. No ale to temat na długą konwersację...

  Jeszcze raz Szczerze Pozdrawiam !

  Odpowiedz
 • czes (2017-10-02 10:15:42) #37321   ❗❗❗
  Piotr ma rację, ale jak widać nie wszyscy potrafią wyjść poza schematy myślenia. Ta audycja dała do myślenia bardziej niż wszystkie inne. Pokazała, jak ograniczonymi istotami jesteśmy.

  Odpowiedz
 • słuchacz (2017-10-02 16:05:11) #37329   ❗❗❗
  Bardzo dobre rozważania Chrisa odnośnie globalizacji i natury homo sapiens sapiensa, jak zwykle kawał dobrej roboty Panowie!

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • krakus (2017-10-02 16:15:01) #37332   ❗❗❗
  Czy ufo wg. Panów chce wytrącić ludzkość z dobrego kierunku rozwoju, czy wręcz przeciwnie? A może to zwierzęta proszą wyższe istoty o to by człowiek zaoszczędził im piekła na tym świecie, bo też pragną rozwoju i życia wśród swoich.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • samech (2017-10-03 12:00:21) #37347   PW   ❗❗❗   📧
  Taki temat audycji nie mogl dac jednoznacznej odpowiedzi.
  Musial pozostawic sluchacza z pytaniami.
  I ta audycja spelnila to zadanie.
  Dzieki.


  Odpowiedz
 • rariczek (2017-10-03 13:56:10) #37348   ❗❗❗
  Jesteśmy więźniami własnych umysłów

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • zmienny słuchacz (2017-10-06 4:08:48) #37364   ❗❗❗
  Czasami charyzma Chrisa drażni, gdy w naprawdę przystępny i miły dla ucha sposób przedstawia zwykłą nieprawdę. O Wenus wiemy dużo, lądowaliśmy na niej, mamy zdjęcia z powierzchni, badania gruntu oraz atmosfery. Pod chmurami jest okrutnie nieprzyjazne środowisko, dlatego Wenus nie jest szczególnym celem eksploracji. Chris, poczytaj proszę o programie Wenera.

  Odpowiedz
 • marq (2017-11-21 5:38:56) #37706   PW   ❗❗❗
  Może jakaś Kosmiczna Cywilizacja :Mocno Myśli" jak nas wynająć do wyrezania ich największych wrogów kosmicznych tak by zbliżyć się do Nas bezpiecznie i aby zabezpieczyć się skutecznie aby po wyrezaniu wrogów Obcych - Ich technologią oczywiście - bo Nasza to tak jak do dzisiejszej naszej broni kij, Kość udowa wołu i ew, proca ......

  Tez trzymałbym się daleko od Ziemian... a mając wybór NIGDY świadomie nie inkarnowałbym się powtórnie tym bardziej w Polsce, która na 120 kategorii statystycznych w 107 jest na miejscu od 7-mego do 11-go od Końca !!!! !!! !! = ZGROZA !

  Odpowiedz
 • marq (2017-11-21 5:49:27) #37707   PW   ❗❗❗
  Oczywiście, ze OBCY SĄ już od hen dawna na Ziemi i w Ziemi i Pod Ziemią i na dnach oceanów i pod tymi dnami pod ziemią pokrytą oceanami ....

  I na pewno w znacznym zakresie mają wpływ na ten gnój jaki jest pomiędzy Ludźmi, w przestrzeni społecznej oraz mega wpływ na nierówności społeczne a Finansowe to wręcz Ich wymysł /koncepcja .....

  Skąd pewność - A co by Tutaj mieli robić Pozytywni Kosmici realizujący się w Miłości i Bezinteresownym Czynieniu Dobra !!

  Odpowiedz
 • marq (2017-11-21 6:15:17) #37708   PW   ❗❗❗
  Tylko dlaczego po każdym tym „pozytywnym zamieszaniu, rewolucji, wojnie… etc” 99% społeczeństwa staje się o rząd wartości uboższe a pozostały 1% kurczy się o 70/55% jednocześnie stając się bogatszym o 3-5 rzędów wartości dmuchając pieniądze z Niczego – z powietrza.

  Dlaczego te 99% po takim „Kopie Cywilizacyjnym” nie może tak jak banksterzy tworzyć dla siebie pieniądz i to nie na 10ty pałac i setne Ferrari a na mieszkanie, odzież, chleb i cokolwiek na ogrzanie tego mini mieszkanka…

  Dlaczego w przededniu tego „Skoku /Kopa” w Polsce promuje się mikro apartamenty [na razie w Warszawie i Krakowie] o metrażu od 16 do 19 mkw. maksymalnie… !!

  O Wenus ja pisze zawsze … To jest pseudoplaneta dla Ludzkości. Nie wiem tylko Kto ja i skąd – z jakiej czeluści Kosmosu tu przytargał…..

  No i na Wenus ludzki gnój w ilości 98/99% nie będzie miał dostępu – przynajmniej w fizyczno-biologicznych ciałach.

  „Myślę” więc jak bez ciała „dostać” się na Wenus !!


  Odpowiedz
 • marq (2017-11-21 6:21:27) #37709   PW   ❗❗❗
  Czas by kiedy przyjdzie czas na Wenus z tych 99% niewolników chociaż 40 /60% dotarło tam w ludzkich ciałach nawet wybijając całą dzisiejszą "Ludzką" Y elitę a jak będzie trzeba - wraz z kierującymi nimi Obcymi ....

  Odpowiedz
 • marq (2019-05-15 10:43:13) #39506   PW   ❗❗❗
  SETI; dwunożność, haploidalność.. oczekiwane od Obcych .... Nawet Reptilianie ("groźni, krwiożerczy") są arcy podobni do nas, ogon skóra nawet ładna niekiedy -:)

  Zawsze marzyłem o 6ciu parach kowbojek -butów - po dwie krótkie, średnie i wysokie z .. wężowej skórki... pustynne krótkie na lato koloru "pustynna burza" i 2gie z dodatkiem czerwieni z zielonkawoczerwoną i żółcią, średnie koloru zielonego naszej rodzimej zielonej żmii leśnej (co roku je widuje same i z młodymi - umiem je nawet łapać za pomocą odpowiedniego kija) i wielokolorowe węża leśnego okolic morza śródziemnego - 2para średnich i wysokie z misiem w środku na zimę z węży rodem z dżungli o różnej najbogatszej kolorystyce ...

  Do tego kapelusz rękawiczki z delikatnej kolorowej skórki małych wężyków i płaszcze do kostek 2 szt. jeden średniej długości z małych aligatorów... IDEALNY REPTYLIANIN z/w odzieży zakupionej na Bond Str. w Londynie ......

  Natomiast naprawdę strasznych ale inteligentnych dwunożnych z ew. trzecim ogonem budzących strach i obrzydzenie u dorosłego faceta nie dającego sobie na co dzień w kaszę dmuchać nawet w filmach nie potrafiliśmy stworzyć !!!

  Oczywiście, ze obcy są i to są w światach równoległych na poziomie ziemi - gruntu i lekko powyżej oraz są pod wodą a przede wszystkim pod Ziemią i lądów i pod ziemią pod oceanami.

  I mogą być Tutaj nie jak u siebie ale Dokładnie u SIEBIE W DOMU o czym zaświadcza fakt, ze poruszają się po Ziemi bez aparatury i przyrządów rodem z techniki ot takie zwierzęta jak nasze 50/100 kg psy i inne tej wagi zwierzaki tylko o specyficznym zachowaniu. Wiele zwierząt też żyje pod ziemią a na powierzchnie wychodzą tylko na zer i w ramach kopulacji - rozmnażania się. Może to My jesteśmy tutaj OBCYMI HYBRYDAMI ???

  Odpowiedz
 • marq (2019-10-10 21:39:12) #40091   PW   ❗❗❗
  A może odwróćmy sytuacje..

  Jeżeli tzw Rasy obcych - minimum od kilku do kilkunastu byli tutaj na Ziemi eony lat przed nami i nieco mniejsze eony walczyli miedzy sobą o tę Ziemię a tylko o ile ingerowali w nas czy nasz genom, po to by nas wykorzystać po której ze stron konfliktu kosmicznego

  i obecne trwa woja Kosmitów o Ziemie nadal przy czym jest to wojna informacyjna i my nadal jesteśmy wykorzystywani tyle, ze informacyjnie i może częściowo energetycznie" Po prostu jesteśmy rozgrywani i traktowani jak przedmiot a nie podmiot na Ziemi (jak na górze tak na dole)

  A kosmici tak działają ponieważ uważają nas którzy jako Rasa mamy coś do wykonania natomiast kosmici nadal uważają Ziemię za swoja i te własność do Ziemi przypisuje sobie ileś tam Ras Obcych od milionów lat czy dalej a wszystkim Obcym zależny wyłącznie na Ziemi - Planecie i może wielu z nich jako Rasy niedotrzymalo umów, kontraktów etc zawartych pomiędzy sobą .....

  Odpowiedz
 • marq (2019-10-10 21:47:28) #40092   PW   ❗❗❗
  Jeżeli a nie wprost to mamy tego wielkie potwierdzenie:
  = Jak na górze tak na dole;
  = Na wzór i podobieństwo "nasze" ..(Obcych)

  Obcy są na Ziemi i są o eony lat przed nami inaczej nie budowali by księżyca i wieli innych budowli megalitycznych, gdyby byli na tej Ziemi jedynie przelotem, w podróży ....

  Odpowiedz
 • marq (2019-11-01 5:33:41) #40120   PW   ❗❗❗
  Obcym nie zależny ani o Nas ani nie robią sobie jaj.
  Działają pomału, metodycznie i jak najbardziej incognito a chodzi im wyłącznie o Ziemię!

  Posiadłszy ziemię posiądą również i całą Ludzkość.

  Podobnie jak nam nie chodziło o tzw "Indian" ale o Zasoby i samo terytorium obu Ameryk. Wojna nie musi - inaczej- nie będzie militarna ew. incydentalnie, ale będzie to "wojna" informatyczna, podobnie jaka trwa obecnie na całego o Antarktydę!
  Przecież circa 99% ludzkości nie zdaje sobie sprawy, ze Antarktyda jest terenem wojny miedzy największymi tego świata, ale jak trzeba działają razem dla dobra jednego promila tzw "Elity" a 99% ludzkości mają gdzieś....

  Jugosławia - mordowali bo z wielu stron byli podbechtywani przez wielkich tego świata. Tak samo jak na Ukrainie. przeciętny Ukrainiec, mieszkaniec nie wiedział nawet o co chodzi, słuchając watażków za którymi się opowiadali ....

  Odpowiedz
 • marq (2019-11-01 5:53:04) #40121   PW   ❗❗❗
  Wielu z Nas sami jesteśmy przerażeni do jakiego okrucieństwa jesteśmy zdolni i to nawet względem własnych rodaków. Popatrzmy jak nawet na obczyźnie , w GB, Irlandi, USA itd, etc Polak robi w wała Polaka. Jak "trzeba" nie ma żadnych oporów wybić rodakowi zębów, skopać go a nawet wsadzić "kosę" w żebra.

  SETI ma zupełnie inne zadania niż te deklaratywne !!

  Zamiast Szostaka należny o to lepiej zapytać jednego z uczestników spotkania Bildenberg - dalej nie znam struktury NWO by wskazać osobę mogącą dać na powyższe pytanie uprawnioną odpowiedź!!

  Oczywiście, że Ziemię oprócz Nas zamieszkuje minimum kilka Obcych Ras Kosmitów i następne raczej kilkanaście niż kilka regularnie nas odwiedza.
  To Ci Prawdziwi Kosmici z dalszych Światów. Dodając tych z przestrzeni równoległych oraz tych co Byli tutaj przed rasą homo sapiens - sapiens uważającą Ziemie za swoją, a nas za przybyszów przywleczonych i przemienionych tutaj do wykonania konkretnego zadania a nie za Im - równoważnych współwłaścicieli Ziemi.

  Odpowiedz
 • marq (2019-11-01 5:54:59) #40122   PW   ❗❗❗
  Nie na Marsa Sz. Panie Chris.

  Na Wenus .... - ... na WENUS !!!

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 18, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium