https://www.luxmat.pl/oferta/audyt-oswietlenia/Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 11 sierpnia 2017
Propaganda
POBIERZ MP3 (235.00 MB) | Premiera: 2017-08-12 | Czas trwania: 04:17:14 | Odtworzone x 1518 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 36, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • zawiedziony sluchacz (2017-08-12 16:44:32) #36951   ❗❗❗
  Potraktowanie stałego sceptyka było tak żałosne że ręce opadają. Klod który niby tak bardzo liczy się ze słuchaczami utrudniał im odbiór, a sceptykowi komunikację używając innego języka i przerywając mu (bo chciał udowodnić że JA UMIEM ANGIELSKI POLAKU), a potem na dodatek go rozłączył bo jako jedyny chciał wnieść coś ZWIĄZANEGO Z TEMATEM tak tak żeby słuchacze zrozumieli.
  Ale z tego co widać dla kloda lepiej jest wpuścić na antene jakiegoś potakiwacza jak paweł z żywca żeby nie musieć się z nikim konfrontować i zostać w swojej strefie komfortu.
  Jeżeli tak ma wyglądać teoria chaosu to lepiej sobie ją odpuść klod.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (7)
 • Ivellios (2017-08-12 17:22:55) #36952   PW   ❗❗❗   📧
  1:39:20 dzwoni Stały Sceptyk i Michał zmusza go do mówienia po angielsku - this is the best part :D

  Odpowiedz
 • paweł z żywca (2017-08-13 20:02:03) #36960   ❗❗❗
  widzę, że dużo osób lubi jak dzwonię więc mogę być gościem w audycji jeśli chcesz cloude

  jeśli tak to napisz do mnie na skype

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (8)
 • Mehran Keshe (2017-08-14 11:29:52) #36971   ❗❗❗   📧
  żeby nie wiedzieć kim jest Justin Bieber, ale pamiętać co powiedział Stonoga czy inny polski polityk, czy mało znany aktor, o którego istnieniu nigdy w życiu nie słyszałem

  można lubić jego twórczość lub nie, ale na informacje o Justinie Bieberze można natknąć się dosłownie wszędzie, nawet Clod słyszał o nim u Alexa Jonsa mimo to udaje że nie wie kim jest Bieber

  tak po zatym szkoda że za tydzień nie bedzie audycji, mam nadzieję że chociaż trole przygotują teorię twarogu


  Odpowiedz
 • Żyd (2017-08-14 17:16:43) #36981   ❗❗❗
  Żałosne i śmieszne jak kontrowersyjne dziecki razem z prowadzącem obrażają Żydów. Potem idzie w świat jak to polaczki, bo Polakami was nazywać nie można sie zachowują. Już nawet nie chodzi ze w waszych urojeniach ktoś tam coś robi od Żydów, ale kulture, zmiana języka w trakcie dyskusji

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • Frankie_Stain (2017-08-15 18:03:23) #36997   ❗❗❗
  Michał potrafi wzbudzic dyskusje i jest to najczesciej komentowana audycja w Paranormalium:) Czy nie o to chodzi radiowcowi? O ilosc odbiorcow? Jakosc audycji lekko podupadla, ale dalej ja lubie! Pozdrawiam sluchaczy :)
  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • EE (2017-08-16 1:47:54) #37003   ❗❗❗
  Kurcze , moja ulubiona audycja stałą się nudna i nieciekawa. Zajmowanie się pl polityką było takim alarmującym sygnałem. Jak można nic nie powiedzieć wartościowego w tak wdzięcznym temacie.

  Odpowiedz
 • Ronin (2017-08-16 3:44:24) #37004   ❗❗❗

  Klodzie, nerwowo, konfrontacyjnie. Jeżeli ludzi, którzy się z tobą nie zgadzają traktujesz jak przeciwników to nie ma sensu odbierać od nich telefonów. Źle się słucha takich przepychanek. Metoda jest prosta: odbierasz telefon, pozwalasz się wypowiedzieć, dziękujesz, rozłączasz się i stwierdzasz, że masz inne zdanie. Nie ma sensu prowadzić wojenek na antenie. Jesteś oczytany i masz siłę się przeciwstawić, ale tego udowadniania kto ma rację źle się słucha. Nie chodzi o to by odbierać telefony tyko od zwolenników. Przeciwnicy mają prawo zadzwonić i mają prawo powiedzieć co im się nie podoba, ale ty powinieneś się wypowiadać tylko po zakończeniu rozmowy.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (3)
 • Pincie Rojo (2017-08-16 19:47:51) #37018   ❗❗❗
  Tak,radio ,które prezentuje naprawdę wartościowe programy takie jak Debaty,Bibliotekarium,Paralaksa(paranormalne ,a nie paraschizofreniczne) itd.... bardzo zniża sobie poziom retransmitując takie pseudo programy ,psedo dziennikarzy i ich klakierów,festwal degrengolady ,które apogeum osiągnęła na nieudanej próbie dyskredytacji tkzw."stałego sceptyka" ,chłopak świetnie mówi po angielsku,zresztą szkoda czasu na wywody niespełnionego emigranta

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • SkrzydlatyŻmij (2017-08-19 18:43:49) #37036   ❗❗❗
  Od lat Michał jest przykładem anielskiej cierpliwości wobec dzwoniących do audycji, którym daje się możliwość wypowiedzieć pomimo odmiennych poglądów. Od lat Michał walczy też słowem z przymusem szczepień, który jest łajdactwem i tyranią. Myślę, że jakiś tam skromny budżecik służby mają na zwalczanie takich jak on i coś tam kopsną czasem swoim agentom w środowiskach trolerskich. Dajesz Michał! oni na prawdę są żałośni, a ty robisz kawał dobrej roboty.

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 10, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium