https://www.teatrzelazny.pl Teatr Katowice Armii Krajowej 40Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty (nie)kontrolowane
Odcinek: Debata (nie)kontrolowana: Pytania niezadane z Chrisem Miekiną
Jak w tytule, w tej audycji poszukiwaliśmy odpowiedzi na pytania niezadane - czyli takie, które nie doczekały sie odpowiedzi podczas wcześniejszych debat, oraz te, które specjalnie do tej audycji nadesłali Słuchacze. Odpowiadał Chris Miekina (Nowa Atlantyda) a audycję od strony technicznej obsługiwał Marek Sęk "Ivellios" (Radio Paranormalium)... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (174.00 MB) | Premiera: 2017-07-23 | Czas trwania: 03:10:39 | Odtworzone x 2972 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 9, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Paweł (2017-07-24 4:45:24) #36805   ❗❗❗   📧
  Spodziewam się burzy ze strony dzieci bożych w temacie Jezusa ;)

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (3)
 • marq (2017-07-24 5:43:31) #36806   PW   ❗❗❗
  # To ja zadałem to „dłuższe” pytanie dot., „Czasu Widmowego”.
  Chciałem zauważyć jedną Arcy ciekawą rzecz. O Chrzcie Polski mówi się różnie, różnie ocenia, ostatnio nawet neguje jego fakt.
  Wg. „Czasu Widmowego” w miejsce obecnego 2017 roku mamy rok 1720 …ale ów Chrzest Polski wg. czasu „bieżącego” odbył się w roku 966 ne. a wg. Czasu Widmowego w roku 669 ne.

  Tak czy owak w roku Liczby Człowieka jak zastosujemy arcy prostą (tak ledwo spełniającą jej warunki zaistnienia) permutację Cyfr. W numerologii 6. oraz 9. bez kropek u dołu można potraktować w pewnych okolicznościach równoważnie. Oczywiście „Szkół” numerologii mamy multum, w tym kilka/kilkanaście (około dziesiątki) wiodących.

  # Co do pieniędzy to nie problem w tym ze w ogóle się nim posługujemy, ale jak daliśmy się Wrobić w Jego obecną w 100%-tach przestępczą, nielegalną i alogiczną Kreację… !! pieniądza dłużnego z niczego, ze stałym rosnącym wykładniczo debetem odsetkowym !

  # Pozdrawiam;


  Odpowiedz
 • Antares (2017-07-24 19:01:39) #36811   ❗❗❗
  Luźno trzy rzeczy poza tą że bardzo ale to bardzo żałuję że nie było Piotra Cielebiasia.

  1. istnieje technologia datowania kamieni i skał, aczkolwiek musi zostać spełnione kilka warunków brzegowych. Technologia została opracowana na Uniwersytecie Bundeswehry (chyba tym w Hamburgu. Są dwa, drugi jest w Monachium, oba to odpowiedniki amerykańskiego Texas A&M) przed kilkoma laty. W uproszczeniu chodzi o subatomowe porównanie powierzchni kamienia po stronie wystawionej na bombardowanie fotonami i tej nienaświetlanej. O dziwo precyzja w długiej perspektywie historycznej jest wysoka, jako ciekawostka - tak m.in. badano skały na płaskowyżu Nasca. Są pewne istotne ograniczenia - kamienie czy skały nie mogą być nigdy obracane, nie każde rodzaje skał się nadają do badań (na przykład odpadają te które podlegają intensywnemu wietrzeniu jak wapienie czy piaskowce), nie mogą też być obrastane mchem czy przysłonięte. Można natomiast dokładnie określić jak długo wystawione na ekspozycję były skały magmowe. O technologii czytałem chyba w niemieckim Focusie lub Die Welt, które czytuję regularnie. Nie zdradzę chyba tajemnicy jeśli napiszę, że o technologii wspominał też Witold Zalecki (zalwit na YT) mieszkający w Hamburgu i pracujący w koncernie powiązanym z wysokimi technologiami, a który to koncern dostarczył część podzespołów potrzebnych do zmontowania aparatury.

  2. co do czasu widmowego to przyznać trzeba, że jak na tak krótki okres istnienia kalifatu Umajjadów to jego osiągnięcia są bez precedensu. Szkoda, że zabrakło pana Cielebiasia, było nie było historyka.

  3. przechwycenie drona w Iranie za pomocą technologii Keshe jest tak prawdopodobne jak podróże Keshe na Marsa w jego podrasowanej Amperze.

  Odpowiedz
 • Frankie_Stain (2017-07-24 20:20:44) #36814   ❗❗❗
  Chris wymiata, mimo ze jeszcze nie sluchalem :)

  Odpowiedz
 • Sulla (2017-07-26 12:35:30) #36824   PW   ❗❗❗   📧
  Audycja bardzo ciekawa!!! Facet od polskiej i czeskiej historii nieznośny... Co do Czechów - od bitwy pod Białą Górą - nasi południowi sąsiedzi się nieco uspokoili. Pamiętajmy, że to nacja była bardzo bojowa - to oni walczyli zaciekle między innymi z Polakami o prymat w Europie Środkowej, to oni dali łupnia rycerstwu z całej prawie Europy Zachodniej - i to niejeden raz - podczas Wojen Husyckich. Potem - podczas Wojny Trzydziestoletniej przegrali z Habsburgami i stracili wyżej wymienionej bitwie calą elitę. Mimo to - po kilkuset latach pokornej egzystencji, bez wielkich narodowych zrywów - przetrwał język i czeska kultura - wybitna literatura, film, teatr. Czesi nie są wcale tacy pokojowi i spokojni - kiedy trzeba - potrafili pokazać w XX wieku, na co ich stać - wyczyny czeskiego dywizjonu podczas bitwy o Anglię albo tukidydesową epopeję Czeskiego Legionu w rewolucyjnej Rosji. Jakże inna historia - bez wielkich strat i cierpienia, jakie było udziałem naszego narodu... Komu to wszystko bardziej się opłacało? Podzielam zdanie Chrisa... Michał Rapp - pozdrawiam wszystkich!!!

  Odpowiedz
 • Miecio (2017-07-27 23:45:52) #36835   ❗❗❗   📧
  Z tego co Chris mówił to kto wie czy niedlugo Poczeba i Krawiec z NR jednak nie beda przepraszac za wg nich nie dzialajaca technologie Kesche/ Magrav :)

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 6, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium