Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Klub Paranormalium w Jarosławiu
Odcinek: XX spotkanie Klubu Paranormalium w Jarosławiu
Zapis spotkania z 21 kwietnia 2017 - pierwszego, które było transmitowane na youtube. Uczestnicy spotkania wymieniali się między sobą poglądami na tematy mniej lub bardziej paranormalne oraz odpowiadali na komentarze pojawiające się na czacie podczas transmisji
POBIERZ MP3 (114.00 MB) | Premiera: 2017-04-29 | Czas trwania: 02:04:42 | Odtworzone x 796 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Mateusz (2017-05-10 22:01:33) #36303   ❗❗❗   📧
  Panowie,
  Długo się wstrzymywałem z komentarzem, ale za dużo absurdu się w tym wszystkim robi. Panów niewiedza jest porażająca. Agresywne i zaczepne powtarzanie w kółko "nic nie wiemy" jako usprawiedliwienie swojej niekompetencji i absurdalnych teorii, ale w tym odcinku Panowie przypuszczacie frontalny atak na Hawkinga i Einsteina, jednocześnie powołując się na Teslę wyłącznie na podstawie zasłyszanych mitów, nie znajdujących potwierdzenia w dokumentach, historii, i wreszcie - w rzeczywistości.
  Nie odbierzcie mnie źle, Panowie, jak najbardziej warto rozmawiać i dobrze że się spotykacie i rozmawiacie. Jednak skandalicznym jest naśmiewanie się z niepełnosprawności Hawkinga i dyskredytowanie go z tego powodu, niedopuszczalne jest bezrozumne podważanie Einsteina i podważanie fizyki newtonowskiej fizyką kwantową (te teorie przecież są spójne, tylko jedna ma zastosowanie w skali mniejszej od atomu, a druga w makroskali). Panowie, jak najbardziej kibicuję Waszym dyskusjom, ale na litość, nie wyma***cie terminami, o których ewidentnie nie macie najmniejszego pojęcia. Z lubością nawiązałbym z Wami polemikę, jednak przy tej skali ignorancji aż ciężko znaleźć punkt, od którego zacząć.
  Bez urazy, Panowie, i ty drogi Ivelliosie. Jeśli twórcy nie czytają komentarzy, proszę o jakiś kontakt do nich, bo wartościowa dyskusja niestety tonie w odmętach absurdu.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 1, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium