Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Poszukujemy świadków manifestacji UFO nad centrum Bielska-Białej w 2018 roku
(dodano: 2021-03-13 22:59:37)
Wróć na stronę główną

Poszukujemy świadków manifestacji obiektu UFO nad centrum Bielska-Białej, do której doszło 7 czerwca 2018 roku w godzinach 21:00-21:30. Zgłosił się do nas słuchacz, który zauważył ów obiekt, jednak z uwagi na fakt iż prowadził wówczas samochód, mógł go obserwować zaledwie przez kilkanaście sekund.

Był to okrągły NOL, posiadający na obrzeżu 6-8 świateł, który obracał się wokół własnej osi. Wielkość obiektu słuchacz ocenił na ok. 3-4 metry. Wysokość, na jakiej obiekt mógł się znajdować, słuchacz ocenił na 10-20 metrów nad dachami budynków.

Obiekt przelatywał nisko nad budynkami w rejonie ul. 11 listopada, ul. Piłsudskiego oraz pl. Wojska Polskiego. Pogoda była wówczas bardzo dobra i było jeszcze dość jasno.

W szczególności zaś poszukujemy jednego konkretnego świadka. Otóż nasz słuchacz przejeżdżał nieopodal przystanku autobusowego, na którym znajdowało się wówczas ok. 30 osób. Większość oczywiście wpatrzona w treści wyświetlane na smartfonach, był wśród nich jednak pewien mężczyzna, który ze smartfona zdecydowanie wówczas nie korzystał, gdyż bacznie obserwował jakiś obiekt. Słuchacz podejrzewa, że owym obiektem mogło być opisane wcześniej UFO, gdyż wzrok mężczyzny był skierowany właśnie w tamtym kierunku.

Wszystkich potencjalnych świadków tej manifestacji UFO prosimy o kontakt oraz w miarę możliwości opisanie, jak ten obiekt wyglądał z ich perspektywy.

Cały czas oczywiście czekamy na inne relacje o obserwacjach UFO - najlepiej wysyłać je na nasz adres E-mail: radio@paranormalium.pl lub pod nr tel. 530620493 (prosimy o wcześniejszy kontakt SMS-owy - z każdym świadkiem indywidualnie umawiamy się na rozmowę).

Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium