System reklamy TestNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Spotkanie w Biurze Duchów z Sebastianem Minorem
(dodano: 2020-09-26 02:47:19)
Wróć na stronę główną

W niedzielę 4 października o 19:00 zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z Wizytą w Biurze Duchów". Tym razem gościem audycji ponownie będzie znany już Państwu tanatoterapeuta Sebastian Minor, a rozmawiać będziemy o strachu i lęku. Temat bardzo aktualny, zważywszy na aktualną psychozę pandemiczną.

Porozmawiamy o różnych rodzajach lęku i technikach stosowanych, aby go wzmagać, ale również niwelować. Będzie też o tym, jak wielką moc daje człowiekowi oswojenie strachu i świadome przejęcie kontroli nad własnym życiem.

Jeśli macie Państwo pytania lub zależy Wam na rozwinięciu konkretnego wątku, prosimy o wpisanie sugestii w komentarzach.

Tradycją w naszej audycji stały się już konkursy z nagrodami książkowymi, nie inaczej będzie i tym razem. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Replika mamy do rozlosowania egzemplarz książki "Udręczeni", opartej na relacjach Eda i Lorraine Warren, jedynych świeckich demonologów uznawanych przez Watykan. "Udręczeni" to kolejna część cyklu wydawniczego – poprzednie pozycje również towarzyszyły "Debatom (nie)kontrolowanym" i znalazły swoje miejsce w recenzjach na stronie Biuro Duchów, no i oczywiście w domowych bibliotekach naszych Słuchaczy.

Nie ulega wątpliwości, że sprawa Snedekerów to jedna z najsłynniejszych historii o opętaniach demonicznych na świecie. Na kanwie sprawy nawiedzonego domu nakręcono film pt. "The Haunting in Connecticut" (oficjalny polski tytuł: Udręczeni). Aby wziąć udział w konkursie, należy publicznie udostępnić na swoim facebookowym profilu konkursowy post z fanpejdża Biura Duchów.

Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium