odwiedź hurtownia odzieży dziecięcej w witrynie hurtownia-24.plNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Biuro Duchów odwiedzi Less Hoduń
(dodano: 2020-07-10 13:30:07)
Wróć na stronę główną

W niedzielę 19 lipca o 19:00 zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Gościem audycji na żywo będzie Less R. Hoduń – człowiek wielu talentów; wokalista, muzyk, kompozytor, pisarz, autor tekstów, poeta, grafik, pasjonat nieznanego. Wydał w pełni autorski tomik "Targowisko różności" oraz esej "Lekcja Paranormalności" w prestiżowej serii "Nieznany Świat poleca".

Stworzył pełną czołówkę programu podróżniczego "Z akwalungiem przez świat". Brał udział w produkcjach stacji TVN: "Zostań gwiazdą" i "Maraton uśmiechu". Był dziennikarzem i głosem lokalnej stacji RMF FM. Jego najnowsza książka "Nadal jestem" ukazała się w ubiegłym roku.

Less Hoduń jest znany słuchaczom Radia Paranormalium z Debat Ufologicznych.

Tym razem skupimy się na interakcji zachodzącej między światem duchowym a fizycznym oraz głębokich wpływach, jakie ów ukryty świat wywiera na życie osadzone w materii. Przyjrzymy się kontaktom międzywymiarowym poprzez pryzmat snów o zmarłych, wizji pośmiertnych i szerokiej gamy manifestacji paranormalnych, które chociażby poprzez swoją częstotliwość stanowią zjawisko jak najbardziej wymierne i warte zainteresowania.

Wydaje się bowiem, że współczesny człowiek (choć wyposażony w wiele zdobyczy cywilizacji) zatracił całkowicie kulturę duchową, potrzebę rozpoznawania i badania oraz celebrowania relacji z własnym wnętrzem i duchami przodków. Stopniowo zatraca również "czucie" owej więzi łaszczącej nas wszystkich, co stanowi przyczynek do alienacji i separacji mentalnej.

Jeśli macie Państwo pytania lub zależy Wam na rozwinięciu konkretnego wątku, to prosimy o wpisanie sugestii w komentarzach.

Audycja połączona będzie z konkursem książkowym - dzięki uprzejmości wydawnictwa KOS mamy do rozlosowania egzemplarz książki "Nadal jestem – koniec drogi to jeszcze nie koniec" autorstwa gościa audycji.

"Nadal jestem" to książka o spotkaniach żyjących z tymi, co już odeszli, odchodzą lub dopiero zamierzają odejść z tego świata. Nawiązują z nami kontakt ci, co w fizycznej rzeczywistości przestali istnieć, a według niektórych: istnieć już nie powinni. Skoro człowiek po śmierci znika, to jakim cudem pojawia się znowu? Czy to tylko zaburzenia mózgu i wysilanie się w tęsknocie po osobie zmarłej? Sięgnij po tę książkę i poznaj prawdziwe relacje ludzi, którzy spotkań między światami doświadczyli. Przekonaj się, że ci, którzy stąd odeszli, nadal są.

Piotr Cielebiaś, redaktor miesięcznika Nieznany Świat, recenzuje książkę następująco: "Książka jest żywa, barwna, intensywna i ma niezaprzeczalny plus: rozprawiając o śmierci nie przygnębia czytelnika."

Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu książki jest udostępnienie na swoim facebookowym profilu posta z fanpejdża Biura Duchów.

Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium