Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
"Debata (nie)kontrolowana" i poltergeisty, nawiedzone miejsca oraz inne zjawiska PSI
(dodano: 2020-06-29 19:29:49)
Wróć na stronę główną

W najbliższą niedzielę, 5 lipca o godz. 19:00, zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Gościem programu będzie znany już Państwu ekstrasens i psychoterapeuta Jarosław Filipek. W programie, na życzenie słuchaczy, powrócimy do tematyki zjawisk PSI takich jak poltergeisty, nawiedzone posesje, miejsca o wyjątkowo mrocznej aurze.

Razem z Jarosławem Filipkiem zastanowimy się nad genezą tych zjawisk i okolicznościami, w których najczęściej mają miejsce. Interesuje nas również, na ile owe zjawiska wynikają z naszego strachu oraz czy poprzez pozytywne myślenie możemy się od nich uwolnić.

Jeśli macie Państwo pytania lub zależy Wam na rozwinięciu konkretnego wątku, prosimy o wpisanie sugestii w komentarzu.

Audycja na żywo połączona będzie z konkursem książkowym. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Replika mamy do rozlosowania dwa egzemplarze książki "Przeklęty - historia domu Smurlów", opartej na relacjach Eda i Lorraine Warren, jedynych świeckich demonologów uznawanych przez Watykan.

Mniemamy, że działalność małżeństwa Warrenów jest Państwu doskonale znana. Dom Jacka i Janet Smurlów w Pittston w amerykańskim stanie Pennsylvania był miejscem przerażającego fenomenu, który miał miejsce w latach 1985 - 1987. Mimo, że dom został poddany trzem egzorcyzmom, oraz badaniom demonologów Eda i Lorraine Warren, demon nie chciał odejść...

To jedna z najsłynniejszych historii o opętaniach demonicznych na świecie. Została ona opisana w książce pt. "Hunted", na jej kanwie nakręcono również film o tym samym tytule. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest udostępnienie na swoim facebookowym profilu konkursowego postu z fanpejdża Biura Duchów.

Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium