przedszkole prywatne MokotówNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
W "Debacie (nie)kontrolowanej" rozmowa o ustawieniach hellingerowskich
(dodano: 2020-06-03 21:50:31)
Wróć na stronę główną

W niedzielę 14 czerwca o godz. 19:00 zapraszamy na kolejną audycję z cyklu "Debaty (nie)kontrolowane". Tym razem podejmiemy temat ustawień hellingerowskich, a w gościnne progi Radia Paranormalium zawita Agnieszka Gąsierkiewicz, psycholog – absolwentka Instytutu Psychologii UJ w 1996 r., ma za sobą ukończone całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii (Polskie Towarzystwo Psychiatryczne), a także wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej, psychoterapeutycznej, także w pracy akademickiej jako wykładowca oraz w pracy szkoleniowej w ramach wielu projektów dla firm i organizacji. Trenerka NLP, certyfikowana trenerka coachingu ICI.

Certyfikowana terapeutka ustawień systemowych według Berta Hellingera – uczennica Berta Hellingera, Otto Brinka, Gerharda Walpera, Ilse Kutchery, abiturientka całościowego, 3-letniego certyfikującego szkolenia w metodzie ustawień prowadzonego przez Heiko Hinrichsa.

Swoją pracę w obszarze ustawień opiera na 27 letnim doświadczeniu terapeutycznym, w tym prawie 20 letnim w pracy z polem ustawień hellingerowskich. Razem z mężem Ryszardem współtworzy Centrum Edukacyjne WELES. Jako żona i mama piątki dzieci posiada spore doświadczenie życiowe.

Metoda Berta Hellingera ma bardzo wielu zwolenników, ale też grupę zagorzałych przeciwników, którzy postrzegają tę formę pracy jako efektowną psychodramę o wątpliwych wartościach terapeutycznych. Tym bardziej warto przyjrzeć się założeniom i technikom stosowanym w trakcie seansu terapeutycznego.

W programie dowiemy się między innymi:
- Jak przebiega seans i jak rozumieć owo „widzące pole”, którego częścią jesteśmy?
- Co stanowi meritum ustawień? Co jest ich głównym celem?
- Czy metoda ta jest rekomendowana dla każdego?
- Jakie aspekty naszego życia, problemy lub traumy mogą stać się tematem ustawień?

Aby uprzyjemnić Państwu czas oczekiwania na audycję, proponujemy konkurs książkowy. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Kobiecego mamy do rozlosowania egzemplarz książki Amy Herring „Astrologia księżycowa”. Interpretacja znaków na niebie od wieków pozwalała lepiej rozumieć siebie i innych. Teraz i my możemy korzystać z astrologii przedstawionej w bardzo nowoczesnej formie. Położenie księżyca w horoskopie natalnym ma kolosalne znaczenie, a jego wpływ widać nie tylko w świecie przyrody! Świetna, błyskotliwie napisana książka – nie tylko dla zaawansowanych! Aby wziąć udział w losowaniu książki, należy na swoim facebookowym profilu udostępnić konkursowy post z fanpejdża Biura Duchów.

Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

 • SkrzydlatyZmij (2020-06-24 23:11:30) #40519   PW   ❗❗❗
  Bardzo dobra audycja. Polecam.
  Ze swojej strony, przeszedłem "ustawienia" lata temu i zaowocowało to wielkimi pozytywnymi zmianami w moim życiu. Rozmawiałem też z wieloma osobami, które przeszły "ustawienia" i u wszystkich tych osób nastąpiły wielkie trwałe pozytywne zmiany. Metoda nie jest wytłumaczalna przez znaną nam racjonalną wiedzę i wygląda na szarlatanerie, ale daje zaskakujące dobre owoce (nie mówię, że w każdym przypadku, tylko w każdym przypadku, który ja znam). Nie wszystko jeszcze rozumiemy w tym świecie. Dodam, że metoda jest krótka, nie wymaga wielu sesji terapeutycznych, jakiejś ciężkiej pracy opartej na silnej woli zmian. Z mojego punktu widzenia, to jest coś, co zadziała, albo nie. Jak nie to trudno. Metoda nie wymaga wiary ani zrozumienia, żeby zadziałała. Jest to niesamowite. Bert H. był zwykłym człowiekiem z zaletami i wadami, ale dał wniósł coś niesowitego do świata, tę właśnie metodę psychoterapii. Ciekawe są też porównania metody ustawień do szamanizmu syberyjskiego czy indiańskiego, do wielu innych spraw, ale to już takie tam dywagacje teoretyczne nieco...

  Odpowiedz
 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium