https://www.energiazycia.net.pl/Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Niedzielny wieczór z Igorem Witkowskim. Zapowiedź kolejnej "Debaty (nie)kontrolowanej"
(dodano: 2020-05-06 02:19:01)
Wróć na stronę główną

W najbliższą niedzielę 10 maja o 19:00 zapraszamy na kolejną audycję z cyklu "Debaty (nie)kontrolowane: Z wizytą w Biurze Duchów". Audycja szykuje się tym razem wyjątkowo gorąca. Naszym gościem będzie Igor Witkowski - pisarz, dziennikarz, autor bestselerowej serii "Instrukcje przebudzenia", doskonale znany z programów telewizyjnych i radiowych a także licznych spotkań w Księgarni-Galerii "Nieznanego Świata". Był również redaktorem naczelnym miesięczników "Technika Wojskowa" i "Druga Wojna Światowa".

Warte odnotowania są jeszcze dwa zagadnienia, które opisywał Igor Witkowski: jego analizy dotyczące zagrożenia terrorystycznego oraz zainteresowanie historią naszej cywilizacji, w tym nieznanymi aspektami cywilizacji starożytnych.

Igor Witkowski to niezwykle wnikliwy obserwator rzeczywistości, a jego futurystyczne wizje rozwoju naszej cywilizacji zmuszają do głębokich przemyśleń.

W programie postaramy się poruszyć następujące tematy:

Czy nadciągający kryzys jest wynikiem zapaści mentalnej społeczeństw, a może raczej efektem globalnej manipulacji elit władzy?

W jakim kierunku podążą nieuniknione przecież zmiany: będzie to próba powrotu do globalnej wioski, czy raczej rozkwit izolacjonizmu i nacjonalizmu?

Rewolucja to wentyl napięć społecznych, a te rosną z dnia na dzień czy żyjemy w przededniu nowej Wiosny Ludów?

Ponieważ wszystko wskazuje na zbliżający się upadek religii opartej na skostniałych dogmatach oraz hierarchicznej strukturze działania, jak poradzi sobie z tym przeciętny człowiek i czy możemy się spodziewać powstania nowych ruchów religijnych, czy raczej powrotu do wierzeń pierwotnych tzw. religii rodzimowierczych?

Aby uprzyjemnić Państwu czas oczekiwania na audycję, proponujemy konkurs książkowy.

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Kobiecego mamy do rozlosowania egzemplarz książki dr Amida Goswami "Kwantowy świat". Doktor Amit Goswami udowadnia, że fizyka kwantowa jest kluczem do zrozumienia największych tajemnic świata, i pokazuje, jak wykorzystać jej założenia w codziennym życiu. Wiedza zawarta w tej książce pozwala zupełnie inaczej spojrzeć na takie sprawy jak życie, śmierć czy znaczenie intuicji, świadomości i snów. Autor w przystępny i zrozumiały sposób przybliża temat fizyki kwantowej wszystkim tym, którzy chcieliby zrozumieć nasz związek z wszechświatem. Według niego jest ona nie tylko przyszłością, ale także kluczem do zrozumienia ludzkiej świadomości i tajemnicy życia.

Warunkiem udziału w konkursie jest jak zawsze udostępnienie na swoim facebookowym profilu konkursowego postu z fanpejdża "Biuro Duchów".

Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

 • Alvin (2020-05-10 22:13:33) #40401   ❗❗❗   📧
  Czy będzie dostępna cała audycja dla tych co nie mogli posłuchać tego na żywo?

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium