http://www.wirpomp.pl/pompy-wiloNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Bibliotekarium omówi jeszcze starszą baśń
(dodano: 2020-01-29 03:17:11)
Wróć na stronę główną

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" dyskusja na linii Żelkowski vs Żwikiewicz vs Słuchacze będzie się toczyła wokół wydanej właśnie powieści Jacka Fleiszfresera pt. "Jeszcze starsza baśń". W ramach audycji wyemitujemy oczywiście zapis wywiadu z autorem. Poza "taśmowym" wywiadem i takoż "taśmowym" felietonem Tomasza Fąsa, cała reszta audycji zostanie zrealizowana na żywo, więc już teraz gorąco zachęcamy Państwa do słuchania i aktywnego udzielania się tak na czatach jak i na antenie, z użyciem naszego telefonu. Słyszymy się w piątek o 20:00!Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium