wirpomp.pl/pompy-lowaraNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Hiperprzestrzeń
Odcinek: 28 stycznia 2017
Po audycji gościnnie nadana została "Wieczorowa Pora" (kliknij, aby pobrać mp3)
POBIERZ MP3 (113.00 MB) | Premiera: 2017-01-28 | Czas trwania: 02:03:57 | Odtworzone x 1994 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 45, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • After (2017-01-29 15:59:46) #35511   ❗❗❗
  Tomek dlaczego pojechałeś Clodowi? Az tak między wami zle,ze musisz nawet wypominac mu jego tematy audycji?

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (3)
 • empty (2017-01-30 18:36:25) #35530   ❗❗❗   📧
  z tego co słyszę to ktoś sprawdza serwy rnfu, no trochę nie ładnie wojenki robić. Dużo różnego ***a wyciąganego jest na was Panowie o Ivelliosie to chyba najwięcej hejtu i desanty skryptowych dzieciaczków na strony paranormalium to chyba norma, tak niestety dzisiaj wszytko jest do shakowania nawet głupia ***a potrafi zrobić bałagan natomiast stworzyć za***iste radyjko i zgromadzić społeczność w okuł niego to już trochę trudniej.
  pozdro panowie w szczególności dla Ivelliosa (engineer), Chrisa (discoverer), Tomka (prophet) i Michała (practical), z wami to można odkrywać nowe światy, pamiętajcie wszyscy robicie świetną robotę, słucham i słuchać będę! pozdro

  Odpowiedz
 • noniewiem (2017-01-31 22:57:35) #35537   ❗❗❗
  A nie jest tak, że masz kłopoty od zawsze?
  Szukasz wytłumaczenia zrzucając na kogoś innego. Nie jestem na bieżąco z Twoją audycją, ale kłopoty z audycjami chyba były zawsze, przeważnie z zaniedbań. A może teraz nie ma ataków tylko instalacja siada przez te dziwne "darmowe" cudowne wpinki? Sam nie wiesz jak to działa i co ewentualnie zaburza.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (3)
 • gogorr (2017-02-01 9:08:02) #35544   PW   ❗❗❗   📧
  Ja odnośnie twojego zwiedzania planu filmu "Czas apokalipsy"F.Coppoli -Zdjęcia plenerowe kręcono w wielu miejscach na Filipinach, głównie na wyspie Luzon w Baler, Ibie, Pagsanjan i regionie stołecznym Metro Manila (Filipiny), a także na rzece Chavon (Republika Dominikany) i w Napa Valley (Kalifornia, USA).Więc jeśli twoja reszta informacji jest tak samo prawdziwa to GRATULACJE.
  Okłamujesz słuchaczy na temat streamu który nie działa (a co ma działać jak pewnie nie opłacony) że nie wspomnę o "technologii keshe" jak masz takie wielkie oszczędności to pokaż rachunki za prąd. SZKODA kiedyś lubiłem słuchać twoich audycji i radia na fali ale od kiedy zająłeś się technologia keshe to trąci sekciarstwem-prawda zeszła na baaardzo daleki plan, to tylko świadczy o toksyczności tej "technologii" NAPRAWDĘ SZKODA -i nie jestem żadnym trollem czy pedofilem tylko zawiedzionym słuchaczem. Teraz twoje słowa"prawda was wyzwoli" mają taki sam rozdźwięk jak napis nad bramą Oświęcimia(Praca czyni wolnym).
  Nie mniej cały czas mam nadzieję że wrócisz kiedyś na dalsze tory rozumowania bo dalej uważam Pana za spoko gościa- więc na koniec-Peace and love - życzę wszystkiego dobrego

  Odpowiedz
 • Jaknajlepiej (2017-02-01 14:45:03) #35546   ❗❗❗
  Czytam te wasze zajadłe komentarze i wywołują one we mnie współczucie do Tomasza bo on niczym na nie nie zasłużył. Po pierwsze to jego radio i ma prawo tam wyrażać takie poglądy jakie mu tylko przychodzą do głowy. Po drugie Kapitan nikogo nie zmusza do słuchania swojego radia. Po trzecie nie płacicie za możliwość jego słuchania. Po czwarte jak Wam sie nie podoba to po co słuchacie. Po piąte jak jesteście tacy mądrzy to załóżcie własne radia i głoście prawdy sobie tylko objawione.
  Ludzie! Kogo obchodzą Wasze opinie? Zostawcie je samym sobie. Zacznijcie cokolwiek robić a nie żartować innym życie Waszymi narzekaniami. Ciśnie się tu wręcz powiedzenie "po owocach ich poznacie". Tomek robi radio. Robi tak kajak umie i jak chce a Wy? Co takiego wy robicie poza malkontenctwem?
  Prace & love bo nie mam zamiaru wszczynać tu zbędnej dyskusji. Każdy jest taki, jaki jest wiec może warto zacząć zmiany od samego siebie...

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (30)
 • Zenon (2017-02-02 7:17:58) #35567   ❗❗❗
  Ze niby nie ma zimy w Polsce? Nawet w górach? Mieszkam w górach i nie tych najwyższych i jest tyle śniegu, że szkoda słów. Normalna zima.straszne Androny.

  Odpowiedz
 • marq (2019-09-17 9:37:48) #39984   PW   ❗❗❗   📧
  Co do słońca to zgadza się !!
  Mieszkam w Pl w Wlkp i patrząc na południe kiedy dzień zaczyna się i kończy pełnym słońcem (nb takich dni zmalało minimum od 30-50% in. minus) słońce wstaje bardziej na wschodzie wł: na Północnym Wschodzie a zachodzi na głębokim Północnym Zachodzie natomiast w południe - astronomiczne - czyli o godz. 13:00 w Pl - jest niżej Ziemi - niżej gruntu .
  Obserwuje ową sytuację od 20 lat od Zimy 1997 przy czym opisałem owe wschody i zachody w porze letniej.
  I pomimo iż słońce wydaje się być rozłożone szerzej a niżej ziemi i coraz słabiej grzeje....
  Przesunęły się tez gwiazdy. Wielka Niedźwiedzica Zimą nigdy nie osiąga wysokości jaką miała jeszcze 10/12 lat temu.... [??]

  No i o każdej porze roku widać w pogodne noce mniej gwiazd - zauważalnie Mniej !!

  Odpowiedz
 • marq (2019-09-17 9:55:35) #39985   PW   ❗❗❗
  Tak jakby Eter / teraz zwany szarą materią - niewidzialna oczywiście czyli otoczenie naszego US utraciło lub stale traci silę napięcia swego naciągnięcia membrany kosmosu, w którym jesteśmy zanurzeni.
  Nasz nacisk, naszej Materii wraz ze słońcem planetami gwiazdami jakby tracił siłę swego nacisku na Pole czyli Kosmos....
  Czyżby ktoś demontował sieć, otaczająca Ziemie czy cały US rozpoczynając od "lin" dających Ziemi i US inny nacisk a co jest związane z Grawitacją, która moim zdaniem jest reakcją odpowiedzią elektryczno - magnetyczną nacisku Materii na Pole czyli Eter czyli niewidzialna materię Pole zwane obecnie przez "naukę" szarą niewidzialną materią ....

  Może to oznaczać utratę siły wiązania atomów i składowych atomów wzajemnie wg. siebie, albo o ich oddalaniu się od siebie - o czym można by wnioskować z tych rozszerzonych wschodach i zachodach słońca.... [??]

  Odpowiedz
 • marq (2019-09-17 11:10:18) #39986   PW   ❗❗❗
  Brat Bliźniak

  Ja od wielu lat stawiam na Wenus a Jej toksyczna atmosfera może być zbawieniem dla planety Wenus i jej mieszkańców. Rosjanie bardzo dużo o tym wiedzą i od sond które wysłali na Wenus w latach 1960-tych jak pamiętam do dzisiaj do teraz pilnują i badają Wenus swoimi metodami i metodologia oraz archiwami m.in po części po Tesli, część Biblioteki Aleksandryjskiej i wszelka wiedza jaką mogli zdobyć .

  A pamiętajmy iż maja Arcy ciekawe mega obszary Dalekiej Syberii które zawiera takie artefakty, ze nie jesteśmy wstanie sobie tego wyobrazić. A o zmianie Planet i tym iż Wenus planetą nie jest.

  Sam z Gościem Rozmawiałeś Kapitanie. Merkury mógłby być jedynym naturalnym księżycem Marsa , za Marsem była Ziemia, za Ziemią Wenus - bliźniacza siostra Ziemi potem Planeta X - Featom pomiędzy ziemia - pasem asteroid i wielki odkurzacz Saturn chroniący planety Wewnętrzne US. .... [??]

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 9, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium