Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Klub Paranormalium w Jarosławiu
Odcinek: XI spotkanie Klubu Paranormalium w Jarosławiu
Zapis spotkania z 17 grudnia 2016, podczas którego dyskutowano o tym, czy żyjemy w Matrixie
POBIERZ MP3 (111.00 MB) | Premiera: 2016-12-24 | Czas trwania: 01:50:04 | Odtworzone x 1450 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 12, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • clearsky (2016-12-25 17:37:12) #35121   ❗❗❗
  Matrix jest wielopoziomowy, przenikający różne przestrzenie. Wcale nie jest domeną jedynie spraw doczesnych, czy sfery gęstej materii i materialistycznego postrzegania świata i zjawisk. W sferach bardziej subtelnych pomieszanie jest również obecne, bo gdyby było inaczej wystaczałoby jedynie pozbyć sie ludzkiej formy, by wejść w stan oświecenia, czy nirvany. A jednak tak nie jest. Zatem iluzje i podążanie za nimi, jak i pożądania przypisane do naszej świadomości idą za nami niezależnie , czy żyjemy w formie cielesnej, czy poza nią. Jakość owej świadomości warunkuje jej przymioty, niezależnie od sfery naszego istnienia/naszej egzystencji.
  Dodatkowo tak zwana scena alternatywna jest tak zadżumiona różnego rodzajami syfu, że czacha dymi. Syfu intelektualnego, energetycznego, personalnego. Różnego rodzaje oszołomy, hosztaplerzy, manipulatorzy, którzy wprowadzają jedynie chaos i są w stanie pociągnąc za soba jednostki o pewnych cechach osobowościowo - charakterologicznych. Podanych na sugestie, pozbawione krytycyzmu, czy zwykłego zdrowego rozsądku. Dla mnie większkość ikon tej sceny alternatywnej to sprawni showmeni, jak wspominany Alex Jones - którego osobiście traktuję jako podejrzanego gościa od zatruwania ludziom głów. A jego stękania o rewolucji w USA i obozach FEMA to słyszę od dziesięciu lat - jak kolejne przepowiednie Jehowych o końcu świata. Naprawdę nie widzicie podobieństw między "panią z TV" a panami z jutuba, albo " super alternatywnych" środowisk ? Wystarczy mieć tak zwaną dobrą gadkę i wielu "alternatywnych" daje się sprowadzić na manowce, bo kiedy myślą, że są wolni od manipulacji medialnej, jednocześnie bardzo łatwo poddają się manipulacjom z innych źródeł.
  Żyjąc na tej planecie nie da się uciec od spraw doczesnych. Schować się przed elementami tego systemu, które umożliwiają egzystowanie na tym planie. Na przykład zasobów finansowych i metod, narzędzi do ich pozyskiwania. Nawet w samotnej jaskinii, w górach, w leśnej chacie trzeba coś jeść, jakoś się utrzymać - tak, czy siak wymaga do nakładów, wysiłku, pracy. Chyba, że zdecydujemy się zostać mnichem i wieść taki żywot - który poniekąd też jest składową systemu, ale jednocześnie daje sposobność na zdeterminowaną praktykę ku wolności. Zdecydowania większą, niż 100 procentowe zatracenie się w pogoni za pozycją społeczną, władzą, wpływami, zyskiem, itp itd.Jednak nawet na drodze " rozwoju duchowego" należy stąpać roztropnie, gdyż ta droga wcale nie jest wolna od pułapek i "duchowych iluzjii". Wolność, niezależność jest naszym naturalnym stanem. Co więcej nie się tej naturalnej drogi zatrzymać, można ją najwyżej blokować, lub ignorować - jednak na tle wieczności, ostatecznie wszystkie próby ograniczenia naszego pierwotnego stanu są skazane na niepowodzenie. Można te procesy ograniczać, ale wolności nie da się powstrzymać.Nikt i nic nie ma władzy nam tym i jurysdykcji nad nami.Żadna siła, żadni kosmici, żadne istoty nieleżnie jak bardzo zaawansowane. Musimy w końcu uwierzyć w siebie i uznać, że faktycznie wszystko jest w naszych rękach.To jednocześnie wymaga pewnej odwagi i siły, nawet wyrzeczenia, a większośc ludzi jednak woli unikać wszelkiego dyskomfortu. Dlatego ogłupieni, przesypiamy całe swoje życie - zamiast przebudzić się, otworzyć oczy i dojrzeć to, co ukrywamy przed sobą samym.Pozdrawiam :-)

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (4)
 • Grafii (2016-12-25 23:23:55) #35124   ❗❗❗
  wyłączyłem jak mowa była o 500 plus,panowie chyba za dużo niemieckiej interii czytają mi te pieniądze bardzo się przydają na dzieci,na przybory szkolne ,ubrania itd.za to alkoholu nie kupuję ,dzięki panowie dla mnie jesteście już historią

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (4)
 • Mehran Keshe (2016-12-29 13:44:30) #35210   ❗❗❗   📧
  Brazylia nie jest 4 gospodarką światata i szybko się nia nie stanie, pod żadnym względem ani PKB nominalnego ani parytetu sily nabywczej, ani PKB per capita, ani nawet pod względem wzrostu czy spadku PKB

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium