Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Nowy podcast z najciekawszymi relacjami o spotkaniach z Nieznanym
(dodano: 2019-07-18 00:10:50)
Wróć na stronę główną

Już w najbliższą niedzielę, 21 lipca o godzinie 22:00, zadebiutuje na naszej antenie nowa audycja, która zapowiada się na prawdziwą bombę! "Mówią świadkowie" to podcast, który w całości poświęcony będzie na zaprezentowanie i omówienie najciekawszych relacji ze spotkań z Nieznanym, jakie docierają do Radia Paranormalium. Podcast będzie się ukazywał dość nieregularnie, gwarantujemy jednak, że każdy jego odcinek pozostawi Ciebie Drogi Słuchaczu i Ciebie Droga Słuchaczko z mnóstwem pytań o prawdziwą naturę naszej rzeczywistości...

Główną część audycji będą stanowiły autentyczne rozmowy z tymi spośród Słuchaczy, którzy wyrazili zgodę na publikację swoich historii. W późniejszych odcinkach pojawią się również najciekawsze relacje tekstowe.

Tych z Państwa, którzy sami przeżyli coś niezwykłego i chcieliby o tym opowiedzieć, zapraszamy do kontaktu. W audycji przyjmujemy zasadę, że wszyscy świadkowie są anonimowi, nie podajemy więc ich nazwisk. Na życzenie świadka, w razie wykorzystania w audycji nagrania rozmowy, istnieje możliwość zmiany barwy głosu, aby utrudnić ewentualne jego rozpoznanie.

Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium